Kup Galaxy S8, a kartę podarunkową o wartości 400 zł dostaniesz za złotówkę | Tabletowo.pl

Kup Galaxy S8, a kartę podarunkową o wartości 400 zł dostaniesz za złotówkę

Dołącz do dyskusji 0

Doszło do tego, że w aktualnie trwającej naprawdę świetnej promocji, można kupić Galaxy S8+ taniej od jego mniejszej wersji, tj. Galaxy S8 (więcej tutaj). Ale jeśli jesteście zainteresowani drugim z modeli, mam dla Was dobrą wiadomość – możecie skorzystać z jednej z dwóch ofert, w ramach których otrzymacie albo kartę podarunkową w wysokości 400 złotych, albo prezent jubilerski o wartości 200 złotych.

W momencie polskiej premiery, Samsung Galaxy S8 kosztował 3499 złotych, a Galaxy S8+ – 3999 złotych. Aktualnie trwa promocja, w ramach której cena drugiego z nich została obniżona do 3199 złotych, co można uznać za znaczące odbicie piłeczki przez polski oddział Samsunga (i, tym samym, polskie sklepy), w stosunku do promocji jakiś czas temu zorganizowanej przez niemiecki Amazon. Cena Galaxy S8 również uległa obniżce, ale bardzo nieznacznej – do 3399 złotych.

Z racji tego, że pojawiało się sporo pytań czy na Galaxy S8 również możemy spodziewać się tak dobrej akcji promocyjnej, poszperałam trochę i okazało się, że o ile cena wciąż pozostaje na podobnym poziomie, tak są dostępne dwie promocje, w dodatku już od dłuższego czasu, które jednak przeszły w sieci bez echa. A warto im się przyjrzeć, bo są nie byle jakie – co prawda nie obniżają ceny urządzenia, ale można otrzymać wartościowe gratisy. Co ważne, obie promocje trwają u naszego partnera, tj. w Komputroniku.

Karta podarunkowa o wartości 400 złotych na dowolne produkty

Dla kogoś, kto planuje nie poprzestać na zakupie smartfona, a raczej już ma w głowie dalsze wydatki elektroniczne, bardzo fajny prezent. Zwłaszcza, że kartę można wymienić na dowolne produkty – niekoniecznie Samsunga. Ważne ograniczenia są dwa: zakupu smartfona należy dokonać przez internet, natomiast kartę można wymienić na produkty wyłącznie w salonach stacjonarnych.

Promocja dostępna jest tutaj.

Prezent jubilerski o wartości 200 złotych

Ta promocja natomiast skierowana jest do osób chcących kupić Galaxy S8, ale w salonie stacjonarnym. Decydując się na ten krok w jednym z 26 salonów wymienionych w regulaminie, klient otrzyma e-kod do zrealizowania na stronie firmy Apart.

Promocja dostępna jest tutaj.

Pamiętajcie, że promocje nie łączą się ze sobą i trwają do wyczerpania zapasów.

Wiem, co teraz powiecie – że lepiej by było, gdyby cena smartfona została obniżona o dodatkowe 400 złotych… Mam rację? ;)

źródło: wł / Komputronik

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona