fot. Samsung

Samsung kusi przed świętami – odda nawet 500 złotych w gotówce po zakupie wybranych smartfonów

Zbliżające się coraz większymi krokami święta Bożego Narodzenia sprzyjają organizowaniu różnej maści promocji, mających na celu zachęcenie klientów do zakupu danego produktu lub usługi. Samsung również postanowił wykorzystać tę okazję i przygotował ofertę, dzięki której po zakupie wybranych smartfonów Galaxy świeżo upieczeni użytkownicy mogą otrzymać nawet 500 złotych zwrotu w gotówce.

Już na wstępie trzeba powiedzieć, że promocja jest ograniczona czasowo – obowiązuje tylko do najbliższej niedzieli, tj. 18 listopada 2018 roku. Zainteresowani mają więc jedynie kilka dni, aby podjąć decyzję o zakupie smartfona Samsunga.

Promocja nie dotyczy też wszystkich modeli z portfolio Koreańczyków, a wyłącznie Galaxy Note 9, Galaxy S9+, Galaxy S9 i Galaxy A7. W pierwszych trzech przypadkach klienci mogą dostać 500 złotych zwrotu w gotówce, natomiast w ostatnim jest to 300 złotych.

Aby skorzystać z promocji, najpierw trzeba kupić jeden z ww. smartfonów w sklepie, wymienionym w podlinkowanym na samym końcu regulaminie (na przykład w >Media Expert<). W następnej kolejności należy go aktywować najpóźniej do 22 listopada 2018 roku i zalogować się do aplikacji Samsung Members, a po 14 dniach wybrać zakładkę „Korzyści” i kliknąć w baner promocyjny „Odbierz swój kod”. Po jego pobraniu i aktywacji przez Samsunga użytkownik musi udać się do bankomatu sieci Euronet i wybrać z niego przysługujący mu zwrot.

zasady promocji (fot. Samsung)

Powyższa promocja łączy się z ofertą „Samsung odkup”, dzięki której po zakupie smartfonów Galaxy Note 9, Galaxy S9+ i Galaxy S9 klienci mogą dostać 250 złotych więcej przy odsprzedaży swojego starego telefonu.

Do 18 listopada 2018 roku trwa także podobna promocja, w ramach której można dostać 500 złotych zwrotu w gotówce po zakupie Galaxy S8 i Galaxy S8+. Jedyną różnicą jest to, że smartfon trzeba aktywować najpóźniej do 21 listopada 2018 roku.

Regulamin Promocji „Cashback Samsung Galaxy Note 9, S9, S9+, A7” (PDF)

Regulamin Promocji „Cashback Samsung Galaxy S8/S8+. Edycja 2.0” (PDF)

Źródło: Samsung