Samsung kusi przed świętami – odda nawet 500 złotych w gotówce po zakupie wybranych smartfonów | Tabletowo.pl

Samsung kusi przed świętami – odda nawet 500 złotych w gotówce po zakupie wybranych smartfonów

Dołącz do dyskusji 0

Zbliżające się coraz większymi krokami święta Bożego Narodzenia sprzyjają organizowaniu różnej maści promocji, mających na celu zachęcenie klientów do zakupu danego produktu lub usługi. Samsung również postanowił wykorzystać tę okazję i przygotował ofertę, dzięki której po zakupie wybranych smartfonów Galaxy świeżo upieczeni użytkownicy mogą otrzymać nawet 500 złotych zwrotu w gotówce.

Już na wstępie trzeba powiedzieć, że promocja jest ograniczona czasowo – obowiązuje tylko do najbliższej niedzieli, tj. 18 listopada 2018 roku. Zainteresowani mają więc jedynie kilka dni, aby podjąć decyzję o zakupie smartfona Samsunga.

Promocja nie dotyczy też wszystkich modeli z portfolio Koreańczyków, a wyłącznie Galaxy Note 9, Galaxy S9+, Galaxy S9 i Galaxy A7. W pierwszych trzech przypadkach klienci mogą dostać 500 złotych zwrotu w gotówce, natomiast w ostatnim jest to 300 złotych.

Aby skorzystać z promocji, najpierw trzeba kupić jeden z ww. smartfonów w sklepie, wymienionym w podlinkowanym na samym końcu regulaminie (na przykład w >Media Expert<). W następnej kolejności należy go aktywować najpóźniej do 22 listopada 2018 roku i zalogować się do aplikacji Samsung Members, a po 14 dniach wybrać zakładkę „Korzyści” i kliknąć w baner promocyjny „Odbierz swój kod”. Po jego pobraniu i aktywacji przez Samsunga użytkownik musi udać się do bankomatu sieci Euronet i wybrać z niego przysługujący mu zwrot.

zasady promocji (fot. Samsung)

Powyższa promocja łączy się z ofertą „Samsung odkup”, dzięki której po zakupie smartfonów Galaxy Note 9, Galaxy S9+ i Galaxy S9 klienci mogą dostać 250 złotych więcej przy odsprzedaży swojego starego telefonu.

Do 18 listopada 2018 roku trwa także podobna promocja, w ramach której można dostać 500 złotych zwrotu w gotówce po zakupie Galaxy S8 i Galaxy S8+. Jedyną różnicą jest to, że smartfon trzeba aktywować najpóźniej do 21 listopada 2018 roku.

Regulamin Promocji „Cashback Samsung Galaxy Note 9, S9, S9+, A7” (PDF)

Regulamin Promocji „Cashback Samsung Galaxy S8/S8+. Edycja 2.0” (PDF)

Źródło: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona