smartfon Redmi 9T smartphone
Redmi 9T (źródło: Xiaomi)

Ludzie będą się o to zabijać! Redmi 9T będzie można kupić za 499 złotych!

Xiaomi od czasu do czasu organizuje promocje, w których wybrane urządzenia można zakupić znacznie taniej. Zbliża się jedna z nich – smartfon Redmi 9T będzie dostępny za niecałe 500 złotych!

Szybka wyprzedaż Redmi 9T

Redmi 9T jest jednym z nowszych smartfonów w ofercie Xiaomi – jego premiera miała miejsce w styczniu. Przez ostatnie tygodnie dostępny był w sprzedaży w cenie 749 złotych, ale nadciąga wyprzedaż, podczas której będzie dało się kupić ten smartfon znacznie taniej.

11 marca o 8.00 rano ruszy 24-godzinna, szybka wyprzedaż Redmi 9T. Cena, jaka będzie wtedy obowiązywać na ten smartfon, to 499 złotych. Oznacza to, że urządzenie będzie dało się zakupić o 250 złotych taniej niż teraz.

Promocja dotyczy wersji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Prowadzona będzie zarówno w internetowych sklepach Xiaomi (mi-home.pl, mi-store.pl, mimarkt.pl), jak też w internetowych sklepach dużych sieci elektromarketów. Rzecz jasna, liczba sztuk smartfonów przeznaczonych na promocję, jest ograniczona, co przesuwa ją do kategorii jeszcze pilniejszych do zbadania ;)

Co dostaniemy za 500 złotych?

W tej cenie – wystarczająco dużo. Przede wszystkim mamy do dyspozycji poczwórny aparat:

  • 48 Mpix (f/1.79)
  • 8 Mpix (f/2.2) z obiektywem ultraszerokokątnym
  • 2 Mpix (f/2.4) do zdjęć makro
  • 2 Mpix (f/2.4) jako czujnik głębi

Przedni aparat ma 8 Mpix i przysłonę f/2.05.

Ważnym elementem Redmi 9T jest duża bateria o pojemności 6000 mAh z możliwością ładowania 18 W przez USB-C. W środku znajduje się także procesor Qualcomm Snapdragon 662 z grafiką Adreno 610 oraz wspomniany wcześniej zestaw 4 GB RAM/64 GB pamięci wbudowanej (UFS 2.1). Do tego mamy Dual SIM, osobny slot na karty microSD, dwuzakresowe WiFi, Bluetooth 5.0, NFC, port podczerwieni, dwa głośniki oraz 3.5 mm jack audio – właściwie wszystko, co jest nam potrzebne!

Ciekawe, jak wielkie zainteresowanie wzbudzi powyższa promocja. Spodziewamy się, że przeznaczone na nią Redmi 9T rozejdą się w okamgnieniu!