ipad czwartej generacji

Promocja: recertyfikowany Apple iPad 4 128GB w dobrej cenie na Ibood

W sklepie internetowym iBOOD pojawiła się bardzo atrakcyjna oferta Apple iPad 4. Tylko dziś można go kupić 52% taniej. Czy jest jakieś ale? A no jest…

Apple iPad 4 to według niektórych osób jeden z najlepszych tabletów dostępnych w sprzedaży. Charakteryzuje się on 9,7-calowym wyświetlaczem Retina o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, procesorem Apple A6X, 1GB pamięci RAM oraz aparatami 1,2 na froncie i 5-megapikselowym na tyle urządzenia.

Oferowany przez iBOOD Apple iPad 4 jest dostępny w wersji z 128-gigabajtową pamięcią wbudowaną. Jest to model z łącznością 4G, lecz na stronie podane jest, że funkcja ta nie będzie działała w Europie.

Oprócz niedziałającego w Europie modułu szybkiego internetu potencjalny klient musi się liczyć z tym, że jest to urządzenie recertyfikowane.

A co z dokładną ceną? Na stronie iBOOD możemy zakupić iPada 4 w cenie 1904,95 zł (plus koszty wysyłki 29,95zł). Jest to moim zdaniem bardzo dobra cena, zważając na to, że najtaniej w sklepie tablet ten dostępny jest za 2799 złotych, a nawet na Allegro ceny zaczynają się od 2299 złotych.

Dzięki Arek za info.