uczeń uczennica student nauka lekcje dziewczyna girl
fot. nastya_gepp / Pixabay

Nie musisz być orłem – i tak dostaniesz rabat na zakupy

Już jutro uczniowie w całej Polsce oficjalnie zakończą rok szkolny 2019/2020. No chyba, że są maturzystami – oni rozstali się ze szkołą dwa miesiące temu. Wszyscy mogą jednak otrzymać rabat na zakupy w Media Expert – i to bez względu na to, jakie ktoś ma oceny na świadectwie.

Już od kilku lat sklep Media Expert co roku organizuje promocję, polegającą na przyznawaniu rabatu za oceny otrzymane na świadectwie szkolnym. Na przykład w zeszłym roku za każdą piątkę dawał pięć złotych rabatu, a za szóstkę sześć złotych. Premiowane było również zachowanie – 6 zł dodatkowej zniżki za wzorowe i 5 zł za bardzo dobre.

W tym roku sklep Media Expert powraca z tą promocją, aczkolwiek na nieco innych zasadach. Tym razem bowiem nie płaci za oceny, a za naukę w ujęciu ogólnym.

Rabat na zakupy w Media Expert dla uczniów

Promocja skierowana jest do wszystkich uczniów, którzy mogą się wylegitymować ważną w roku szkolnym 2019/2020 legitymacją.

Aby skorzystać z promocji, należy w okresie od 26 do 29 czerwca 2020 roku dokonać zakupów w sklepie Media Expert na kwotę co najmniej 250 złotych. Co ważne, nie musi to być jeden produkt – może być kilka, ale najważniejsze, żeby łącznie były warte w sumie co najmniej 250 złotych (musi to być jedno zamówienie).

Zakupy można zrobić na dwa sposoby – albo bezpośrednio w sklepie stacjonarnym, albo w internetowym z odbiorem osobistym i płatnością w wybranym sklepie. Przy finalizacji transakcji przy kasie należy bowiem przedstawić ważną w kończącym się jutro roku szkolnym legitymację – wówczas klient otrzyma rabat w kwocie 40 złotych.

W przypadku zakupów w sklepie internetowym zamówienie należy odebrać najpóźniej do 6 lipca 2020 roku.

Odbierz rabat na zakupy w Media Expert

rabat na zakupy w Media Expert dla uczniów
Rabat na zakupy w Media Expert dla uczniów

Aby skorzystać z promocji, można kupić niemal wszystko, co oferuje sklep Media Expert, za wyjątkiem zakupu:

  • doładowań prepaid,
  • płatności za rachunki,
  • ubezpieczeń przedłużona gwarancja i bezpłatne naprawy,
  • usług montażu i instalacji,
  • usług transportowych,
  • e-kodów i
  • usług AXA asisstance.

Regulamin promocji „Płacimy za naukę” (PDF)