Xiaomi Powerbank 10000mAh

Promocja: powerbank Xiaomi 2C do kupienia za 89 złotych. Błyskawiczna wyprzedaż już w poniedziałek

Jeżeli miałbym wskazać, jakie powerbanki są najbardziej popularne wśród fanów technologii, to bez wahania wybrałbym modele z oferty Xiaomi. Te urządzenia cieszą się swoją ogromną popularnością już od kilku długich lat, a jeśli jeszcze nie macie powerbanka, to jest dobra okazja, żeby się w niego wyposażyć. Już w ten poniedziałek, poplarny model 2C będzie można kupić za 89 złotych.

Opisywana promocja organizowana jest przez mi-home.pl, czyli autoryzowany sklep z urządzeniami Xiaomi. Aktualnie Mi Power Bank 2C kosztuje tam 119 złotych, choć kupując go w Chinach można spokojnie zmieścić się w stówce. Ale po co, skoro mi-home.pl proponuje co najmniej równie atrakcyjną cenę?

Reklama

W nadchodzący poniedziałek, to jest 1 października, opisywany powerbank o pojemności 20000 mAh będzie można kupić w promocyjnej cenie wynoszącej 89 złotych. Wyprzedaż błyskawiczna ma rozpocząć się od godziny 10:00 i potrwa do północy lub wyczerpania zapasów. Jeżeli macie chrapkę na to urządzenie, to proponowałbym zainteresować się nim możliwie wcześnie – sklep nie informuje, ile sztuk przeznaczył na ofertę promocyjną, więc należy spodziewać się tego, że można się zwyczajnie nie załapać.

Jeżeli chodzi o sam powerbank, to ten cechuje się pojemnością wynoszącą 20000 mAh oraz dwoma portami USB. Co więcej, jeden z nich obsługuje Quick Charge 3.0, możliwe jest również włączenie ładowania o niskim poborze (np. opaski Mi Band, która wymaga zaledwie 0,025 A). Producent chwali się również, że powerbank wyposażono w dziewięć różnych zabezpieczeń światowej klasy – wymieniana jest chociażby odporność na temperaturę, ochrona przed zwarciem, ochrona przepięcia wyjściowego, zabezpieczenie PTC dla ogniwa czy ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem. Wszystko to może zapewnić nawet 18 W mocy i zostało umieszczone w obudowie ważącej 328 gramów. Warto byłoby jeszcze wspomnieć o tym, że Mi Power Bank 2C ładuje się za pośrednictwem kabla microUSB.

Muszę przyznać, że cena jest atrakcyjna – za testowany przeze mnie ostatnio powerbank ADATA P20100, trzeba zapłacić symobliczną dyszkę więcej i choć urządzenia cechują się zbliżoną pojemnością, to z tego duetu wyłącznie Xiaomi zapewnia wsparcie dla technologii szybkiego ładowania.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/06/09/recenzja-powerbanku-xiaomi-10000-mah-drugiej-generacji/

źródło: informacja prasowa Xiaomi
grafika główna: powerbank Xiaomi 10000 mAh drugiej generacji