PlayStation Plus na rok PS Plus Promocja

Promocja: Potrzebujesz PlayStation Plus? Roczną subskrypcję możesz kupić za 180 złotych

Podczas żywych dyskusji dotyczących próby udowodnienia wyższości komputerów nad konsolami i odwrotnie, często pada argument rozgrywki wieloosobowej. W przypadku zarówno Xboksa, jak i PlayStation, chęć pogrania ze znajomymi wiąże się z koniecznością wykupienia czasowej subskrypcji. Jeżeli potrzebujecie PlayStation Plus, to teraz jest dobra pora na dokonanie zakupu – przez najbliższe dni, za roczną subskrypcję zapłacicie 25% mniej.

PlayStation Plus to subskrypcja, która nie tylko umożliwia graczom rozgrywki sieciowe, ale w każdym miesiącu posiadacz tego pakietu może grać w interesujące, w normalnych okolicznościach płatne, tytuły, a pojemność na jego dysku internetowym rośnie dziesięciokrotnie i wynosi 100 GB, dzięki czemu można swobodnie tworzyć kopie zapasowe postępów w grach, które potem można współdzielić między konsolami. Oprócz tego, dla każdej osoby zdecydowanej na zakup subskrypcji, przygotowywane są różne bezpłatne pakiety strojów czy postaci z gier, a także promocje na inne tytuły z konsolowej biblioteki.

Normalny koszt PlayStation Plus wynosi, w zależności od długości pakietu, od 20 do nieco ponad 30 złotych na miesiąc. Nietrudno się domyślić, że najkorzystniej sprawy mają się w przypadku zapłacenia z góry za cały rok. Wynika z tego, że za dwanaście miesięcy subskrypcji trzeba w normalnych okolicznościach zapłacić 240 złotych. Jest jednak okazja, aby zapłacić 25% mniej. Od dzisiaj do 26 marca w wybranych sklepach trwa promocja, dzięki której za 365 dni subskrypcji PlayStation Plus trzeba zapłacić tylko 180 złotych, dzięki czemu miesięczny koszt utrzymania usługi maleje do piętnastu polskich nowych.

PlayStation 4

Sklepy, które biorą udział w promocji to między innymi:

  • al.to
  • Empik
  • RTV EURO AGD – gdzie, co ciekawe, subskrypcja kosztuje o symboliczną złotówkę mniej niż w konkurencyjnych elektromarketach ;)
  • Media Expert
  • x-kom

Myślę, że promocja ta jest skierowana przede wszystkim do osób, które tę subskrypcję i tak by zakupiły – ale skoro jest okazja, to czemu by nie zaoszczędzić sześciu dyszek? Starczy w sam raz na kilka kolejnych miesięcy PlayStation Plus ;). Uwaga – co prawda promocja trwa tylko do 26 marca, ale zakupiony kod będziecie mogli wykorzystać z opóźnieniem.

Polecamy również:

Ależ oferta! Znamy zawartość PlayStation Plus na marzec

źródło: GRYOnline.pl