fot. Play

Promocja: kup coś w Sklepie Play po raz pierwszy, a Play dołoży Ci 10 złotych w prezencie

W Sklepie Play znajduje się kilka miliardów aplikacji, gier, filmów, książek i piosenek – jest więc w czym wybierać. Play już po raz kolejny przygotował promocję, dzięki której dokonując pierwszego zakupu na tej platformie można zaoszczędzić aż 10 złotych. Wystarczy spełnić tylko jeden warunek.

Kto może skorzystać z promocji „10 zł Cashback w Google Play”?

Oferta skierowana jest do użytkowników oferty abonamentowej w Play albo w Red Bull MOBILE. Wiąże się to z faktem, że aby spełnić warunki promocji, należy wybrać opcję płatności „Zapłać z Play”, co skutkuje dopisaniem zakupu do rachunku telefonicznego – w taryfach na kartę naturalnie jest to niemożliwe.

Reklama

Z promocji może skorzystać każdy abonent Play, który nigdy nie używał opcji „Zapłać z Play” lub nie zrobił tego w ciągu ostatniego roku (licząc wstecz od 21 marca 2019 roku). Koniecznością jest też posiadanie przez niego urządzenia z systemem operacyjnym Android, ponieważ ofertą objęte są wyłącznie zakupy w Sklepie Play.

Jak skorzystać z promocji „10 zł Cashback w Google Play”?

Jak nietrudno się domyślić, trzeba kupić coś w Sklepie Play i wybrać opcję płatności „Zapłać z Play”. Jeśli ktoś korzysta z niej po raz pierwszy, musi uzupełnić dane rozliczeniowe i ustawić ją jako domyślną, ponieważ jest to niezbędne. Promocja obejmuje zarówno zakup programów, gier, filmów, książek oraz muzyki, jak i zakupy w aplikacjach.

Zasady naliczania rabatu w ramach promocji promocji „10 zł Cashback w Google Play”

Jeśli zakupiony produkt jest droższy niż 10 złotych, wówczas jego cena na rachunku telefonicznym zostanie obniżona o 10 złotych. To istotna uwaga, ponieważ podczas dokonywania transakcji wyświetli się pełna kwota, którą trzeba zaakceptować, a informację o udzieleniu rabatu operator prześle SMS-em w ciągu najbliższych 24 godzin.

Jeżeli zaś dany produkt kosztuje równe 10 złotych, to na fakturze naliczony zostanie za niego jeden grosz. Jeśli natomiast będzie on tańszy niż 10 złotych, wówczas niewykorzystane środki przepadają – nie można ich wykorzystać przy następnych zakupach, warto o tym pamiętać.

Promocja „10 zł Cashback w Google Play” trwa od 21 marca do 31 marca 2019 roku włącznie. Jeden numer może skorzystać z niej tylko jeden raz, nawet w przypadku zwrócenia zakupionego produktu w ciągu dwóch godzin od zakupu (wówczas wszystko przepada, więc lepiej dobrze się zastanowić, co chce się kupić).

FAQ – Promocji 10 zł Cashback z Google Play – marzec 2019 (PDF)

Regulamin Promocji: „10 zł Cashback w Google Play” (PDF)

Źródło: Blog Play