Jak w prosty sposób zapewnić sobie nawet 5 GB internetu więcej w ofercie Play na Kartę? | Tabletowo.pl

Jak w prosty sposób zapewnić sobie nawet 5 GB internetu więcej w ofercie Play na Kartę?

Dołącz do dyskusji 0

Orange regularnie obdarowuje swoich klientów gratisowymi gigabajtami. Użytkownicy ofert na kartę w Play do tej pory mogli im tylko tego pozazdrościć. Operator przygotował jednak właśnie ofertę, dzięki której w bardzo prosty sposób będzie można sobie zapewnić nawet 5 GB dodatkowego transferu.

Operacja nie jest wybitnie skomplikowana. Trzeba po pierwsze udać się na stronę http://www.doladowania.play.pl/, a następnie utworzyć konto w serwisie PayU, dodać swoją kartę Mastercard i włączyć usługę cyklicznych doładowań. W tym momencie pojawia się jedyny haczyk, ponieważ z promocji mogą skorzystać wyłącznie właściciele kart Mastercard, którzy do tej pory (dokładniej do 12 października włącznie) nie korzystali z ww. funkcjonalności.

Po wykonaniu podanych kroków i spełnieniu warunków, od teraz każde doładowanie cykliczne nagradzane będzie dodatkowymi gigabajtami zgodnie z podanymi poniżej zasadami:

Wartość doładowania cyklicznegoBonus
5-9 zł500 MB
10-24 zł1 GB
25-49 zł2 GB
50 złotych i więcej5 GB

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin od momentu wykonania doładowania i będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych (z wyjątkiem oferty Formuła MINI MAX na Kartę – w tym przypadku do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został włączony). Transfer wykorzystywany jest w pierwszej kolejności, przed pakietem złotówek. Nie można jednak z niego korzystać za granicą (dotyczy to także krajów Unii Europejskiej). Użytkownik nie ponosi żadnych, dodatkowych kosztów.

Promocja dotyczy klientów, korzystających z następujących ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Play na Kartę Surf i Play Fresh. Stan i ważność pozostałego transferu można sprawdzić krótkim kodem *108# lub *107#.

Ogólne warunki korzystania z oferty promocyjnej „Dodatkowe GB za doładowania cykliczne kartą Mastercard”

Źródło: Blog Play

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona