Biedronka
źródło: Biuro Prasowe sieci Biedronka

Play rozdaje bony do Biedronki

Swego czasu w internecie głośno było o fałszywych akcjach, w ramach których użytkownicy Facebooka mogli otrzymać bon na zakupy w Biedronce. Ta promocja jest jednak jak najbardziej prawdziwa, nawet jeśli niektórym może wydać się dziwne, że bony rozdaje akurat… Play.

Play rozdaje bony do Biedronki…

…ale nie za darmo. Aby go otrzymać, należy najpierw kupić urządzenie bez umowy w sklepie internetowym Play i zapłacić za nie online, a także wybrać jeden z dwóch sposobów dostawy: kurierem lub osobisty w salonie stacjonarnym. Warunki nie są szczególnie skomplikowane – bardzo łatwo je spełnić, szczególnie jeśli dla kogoś zakupy w sieci to chleb powszedni. Oferta jest tym bardziej korzystna, że operator ten często sprzedaje smartfony w bardzo atrakcyjnych cenach (w ramach „Nocnych wyprzedaży” czy „gwarancja najniższej ceny”), więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Reklama

Dodatkowym warunkiem jest też, że zamówienie musi opiewać na kwotę co najmniej 99 złotych, więc nie wystarczy kupić najtańszego etui, żeby otrzymać bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Nie jest to jednak wygórowana kwota, a do tego oferta sklepu internetowego Play jest bardzo bogata i w dobrych cenach można dostać nie tylko smartfony, ale też na przykład routery do internetu mobilnego.

Play zastrzega sobie również prawo do wysłania klientowi bonu dopiero po 14 dniach kalendarzowych po odebraniu zamówienia, ponieważ w przypadku, gdy w ciągu tych dwóch tygodni odstąpi on od umowy (tj. zwróci nabyte urządzenie lub zestaw), nie otrzyma od operatora żadnego prezentu. To powszechna praktyka, która ma na celu uniemożliwienie nadużyć, o które w przypadku różnego rodzaju promocji nietrudno.

Play nie podaje informacji, do kiedy trwa promocja i ile bonów znajduje się w puli, ale wygląda na to, że ich liczba jest ograniczona, ponieważ obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Źródło: Blog Play