fot. Blog Play

„Grube promo” w Play – 9 miesięcy abonamentu za darmo przy przeniesieniu numeru

Kilka dni temu Play uruchomił promocję, w ramach której klienci przenoszący numer dostają pół roku abonamentu za zero złotych. Dziś Fioletowy podniósł jednak sobie poprzeczkę i oferuje nawet dziewięć miesięcy zwolnienia z opłat, ale pod jednym warunkiem. Przy okazji przygotował także ciekawe oferty dla użytkowników innych ofert ze swojego portfolio.

Play nazywa najnowszą promocję mianem „grubego promo” i jest ono bardzo trafne, ponieważ klienci mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne bonusy.

Reklama

Play abonament

Aby skorzystać z promocji, w ramach której Play daje aż 9 miesięcy abonamentu za zero złotych, trzeba przenieść numer z innej sieci i wybrać ofertę L, a przy okazji też dobrać do niej smartfon Samsunga. Co ważne, przez wspomniane 9 miesięcy klient nie zapłaci ani złotówki również za raty za urządzenie.

Dla przypomnienia, Oferta L obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet (po wykorzystaniu 30 GB włącza się jednak lejek), Tidal na 24 miesiące oraz Showmax i HBO na pół roku.

Play MIX

W tym przypadku klient również musi dobrać smartfon Samsunga, ale promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i przenoszących numer oraz przedłużających umowę. W jej ramach użytkownik dostanie trzy doładowania w prezencie. Oferta dotyczy taryf Mix Elastyczny L, Mix L, Junior Box L i Junior Box Elastyczny L.

Red Bull MOBILE

W tym przypadku promocja skierowana jest wyłącznie do klientów, którzy przeniosą swój numer. Jeśli to zrobią i wybiorą ofertę RBM SieMa ze smartfonem nie zapłacą za abonament ani złotówki przez trzy miesiące. Jeżeli natomiast zdecydują się na taryfę RBM SieMa Wypas 199 zł i dobiorą do niej smartfon Samsunga, dostaną w prezencie pół roku abonamentu za darmo.

Play oferta dla biznesu (B2B)

Klienci, którzy przeniosą swój numer i wybiorą taryfę Biznes Box Ultra, dostaną rabat w wysokości 10 zł lub 15 zł przez cały okres trwania umowy. Jeśli dobiorą do tego smartfon Samsunga, nie zapłacą za niego rat przez 9 miesięcy. W przypadku urządzeń innych marek rabat naliczany jest przez pół roku.

Play ankieta

Przy okazji zachęcam Was do zagłosowania w >ankiecie<, w której rzecznik Play pyta: „Na jakiego iPhone’a polujecie?”. W zamian Marcin Gruszka ma zdradzić, który z tegorocznych iPhone’ów XS cieszy się największą popularnością podczas przedsprzedaży :)

Źródło: Blog Play