Nic, tylko brać. W Play na kartę dostaniecie 6 GB internetu, Tidal i Showmax - przez trzy miesiące za darmo | Tabletowo.pl

Nic, tylko brać. W Play na kartę dostaniecie 6 GB internetu, Tidal i Showmax – przez trzy miesiące za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Dziś rozpoczyna się promocja, w ramach której użytkownicy oferty Play na kartę mogą skorzystać z dodatkowych 6 GB internetu i testować Tidala i Showmax, a wszystko to bez ponoszenia żadnych kosztów przez 3 miesiące.

Zasady skorzystania z promocji są proste. W wypadku dodatkowych 6 GB internetu, wystarczy w aplikacji Play24 wybrać zakładkę „Pakiety i sługi”, a następnie przejść do sekcji „Internet”. Tam uruchamiamy pakiet „Internet w prezencie” i gotowe!

Jeśli nie chcemy aż tak dużego pakietu internetowego, możemy wybrać zamiast tego bonus w postaci 3 GB internetu. W takim wypadku nie aktywujemy go przez aplikację, a kodem USSD, wstukując 111*870*1#.

Trzeba jednak dokonać wyboru: nie da się aktywować najpierw 6 GB przez aplikację, a potem 3 GB kodem. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie.

W wypadku prezentów z Tidalem i Showmaxem sprawa wygląda trochę inaczej.

Żeby skorzystać z 3-miesięcznej darmowej subskrypcji Tidala, wystarczy pobrać apkę serwisu, kliknąć “Wypróbuj”, wybrać dowolny utwór i włączyć dostęp do aplikacji. Banalne. Trzeba tylko pamiętać, żeby wyłączyć subskrypcję konta premium przed 16.05.2018 r. Można to zrobić wysyłając SMS o treści STOP pod numer 806. W przeciwnym wypadku co miesiąc będziemy płacić 17,99 zł.

Showmax też jest niemal bezobsługowy. Należy odwiedzić stronę showmax.com, wybrać promocję Play i postępować zgodnie z kolejnymi krokami aktywacji promocji. Obejmuje to założenie konta w serwisie i podanie numeru zarejestrowanego w sieci Play. Z usługi można korzystać maksymalnie na 2 urządzeniach w tym samym czasie, a zarejestrowanych może być do 5 urządzeń.

Konto Premium w Showmax też najlepiej wyłączyć przed 16.05. – chyba, że chcemy płacić za dostęp do serwisu 19,90 zł. Dezaktywacja usługi jest możliwa poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści „STOP SHOWMAX_SVOD_PREPAID” pod numer 6001.

Po zakończeniu okresu promocji, czyli 16.05.2018 r., pakiety internetu przepadają, a bezpłatne subskrypcje Tidal i Showmax kończą się (a zaczynają płatne). Warto więc włączyć darmowe bonusy już teraz.

źródło: Play, gsmonline, zrzuty ekranu dzięki Grześkowi

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona