fot. Pixabay, OTVARTA

Cena ta sama, a 100 GB internetu mobilnego więcej – nowa promocja sieci OTVARTA

Miesiąc temu sieć OTVARTA zaczęła oferować pakiet 200 GB internetu mobilnego za 39,99 złotych, ktory jest naprawdę atrakcyjną propozycją. Jak to jednak mówią, nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej – dlatego od teraz za te same pieniądze klienci otrzymają aż 300 GB transferu!

Osobiście na co dzień korzystam z internetu stacjonarnego, więc nawet nie wiem, ile danych przewija się przez moje łącze. Wydaje mi się jednak, że 300 GB to naprawdę sporo i powinno wystarczyć większości użytkowników. Szczególnie, że cena pakietu to zaledwie 39,99 złotych miesięcznie.

Reklama

Jest tutaj mimo wszystko jeden „haczyk”. Co prawda klient otrzymuje w sumie 300 GB internetu do dyspozycji, lecz „tylko” 100 GB może wykorzystać w dzień – pozostałe 200 GB ma do dyspozycji w nocy, a dokładniej w godzinach od 1:00 do 7:00. Niektórzy mogą skrzywić się na takie warunki, ale w sumie to właśnie w nocy w większości mamy czas na to, aby obejrzeć jakiś film lub nadgonić sezon serialu. I wtedy takie zasady są jak najbardziej OK, przynajmniej moim zdaniem.

Umowa na internet mobilny podpisywana jest na czas nieokreślony, więc można ją wypowiedzieć bez obaw w każdym momencie. Na start trzeba jednak zapłacić opłatę aktywacyjną w wysokości 24 złotych. Warto też wiedzieć, że po wykorzystaniu pakietu dalsza transmisja jest bezpłatna, ale odbywa się ze zredukowaną prędkością. Gdyby to kogoś interesowało, to sieć OTVARTA wykorzystuje infrastrukturę Plusa.

Źródło: informacja prasowa