Orange logo

Promocja Orange: Wszystko bez limitu oraz pakiet 15 GB przez miesiąc za 15 zł!

Orange uruchomiło na ferie naprawdę opłacalną promocję, w której za kompletny, miesięczny no-limit na kartę oraz pakiet 15 GB zapłacimy tylko 15 zł, czyli mniej o połowę niż standardowo.

Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet za parę złotych

Orange zachęca do sprawdzenia swojej usługi no-limit na kartę. Żeby było nam łatwiej podjąć decyzję, wprowadza dziś promocję, w której za miesiąc korzystania z usługi zapłacimy tylko 15 zł. Co zyskujemy w tej kwocie?

  • nielimitowane rozmowy
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • pakiet 15 GB internetu

Promocja trwa od 16/01 do 29/02/2020 włącznie, także mamy chwilę czasu na zastanowienie się, kiedy włączenie pakietu będzie dla nas najbardziej korzystne. Ważne jest to, że niezależnie od tego, czy korzystaliśmy wcześniej z usług bez limitu, czy też nie, to i tak możemy włączyć wspomniany pakiet za 15 zł. 

Jedyną przeszkodą, która mogłaby nam to uniemożliwić, jest korzystanie z taryfy „Zawsze bez limitu”. Jej użytkownicy nie będą w stanie uruchomić próbnej usługi u siebie.

Jak skorzystać z promocji?

W zależności od tego, czy chcielibyśmy, żeby no-limit automatycznie odnawiał się na naszym koncie co 31 dni, czy też chcemy odpalić go jednorazowo, będziemy musieli posłużyć się innym kodem:

  • dla usługi jednorazowej: SMS o treści START pod numer 815
  • dla usługi odnawianej co 30 dni (cena odnowienia – 30 zł): SMS o treści CYKL pod numer 816

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie.

źródło: Orange dzięki gsmmaniak