fot. Pixabay

W Orange już są święta – Pomarańczowy operator daje w prezencie 200 złotych na start w ofercie na kartę

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, a ja założę się, że w myślach od razu pojawiła Wam się melodia ze znanej reklamy, puszczanej co roku w telewizji w okresie przedświątecznym. Wkrótce wszyscy wystartują ze świątecznymi promocjami, a jako pierwsze pokusiło się o to Orange – Pomarańczowy operator da użytkownikom oferty na kartę 200 złotych w prezencie na start.

Określenie „na start” jest w tym przypadku kluczowe, ponieważ propozycja Orange skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy zdecydują się skorzystać z oferty na kartę. Promocja obowiązuje zarówno przy zakupie startera z nowym numerem w sklepie, jak i przy przeniesieniu numeru od innego operatora.

Reklama

Kiedy nowy klient spełni ten warunek, musi jeszcze wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT na numer 815. Co bardzo ważne, powinien to zrobić najpóźniej do 31 grudnia 2018 roku – w przeciwnym razie straci okazję do zgarnięcia bonusu.

A skoro już o nim mowa, to – jak napisałem w tytule – jest to 200 złotych. Pieniądze można wykorzystać na połączenia głosowe z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi oraz w roamingu w ramach Strefy 1 i ze Strefy 1 do Polski. Nie można natomiast ich wydzwonić na numery międzynarodowe, skrócone i specjalne.

Bonus ważny jest przez 30 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia, do godziny 23:59 ostatniego dnia. Niewykorzystana kwota przepada. Jeden klient może z promocji skorzystać tylko raz. Aby sprawdzić stan dostępnych środków i datę ich ważności, należy wysłać SMS o treści ILE MINUT pod numer 901 (opłata jak za standardowy SMS do Orange), zalogować się do aplikacji Mój Orange lub zadzwonić do Automatycznego Biura Obsługi Klienta (*500).

Regulamin promocji „200 zł na start” (PDF)

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska