Święty Mikołaj Orange logo
fot. PublicDomainPictures / Pixabay

Mikołaj już dziś przychodzi do klientów Orange

W tym roku Mikołaj przychodzi do klientów Orange już dziś, pomimo że 6 grudnia, a więc jego święto, jest dopiero jutro. Bez względu na to, czy wierzycie w niego, czy nie, i tak możecie dostać od niego prezent. Jest tylko jeden warunek (i nie, nie chodzi o to, że musieliście być grzeczni przez cały rok ;) ).

Reklama

Mikołajki to bardzo miły dzień roku. Niektórzy narzekają, że przez komercję ludzie zapomnieli, skąd się ono wywodzi i kim naprawdę jest Święty Mikołaj, ale prawda jest taka, że sens pozostał taki sam. Tego dnia w całej Polsce zarówno młodsi, jak i starsi są obdarowywani drobnymi upominkami, przyniesionymi przez dziadka z długą, srebrną brodą – nawet jeśli przez miniony rok zdarzyło im się być niegrzecznym.

Reklama

Święty Mikołaj przynosi prezenty klientom Orange

W 2019 roku Święty Mikołaj (ponownie) jest szczególnie hojny dla klientów Orange. Co więcej, tym razem przychodzi z prezentami już dziś, a nie dopiero jutro, kiedy formalnie obchodzimy Mikołajki. Użytkownicy ofert na kartę mogą bezpłatnie włączyć usługę, zawierającą nielimitowane rozmowy, SMS-y (i MMS-y) oraz pakiet 500 MB internetu – po jej uruchomieniu będzie ona ważna do końca następnego dnia. Należy tutaj jednak doprecyzować, że nielimitowane MMS-y otrzymają wyłącznie osoby, które dołączyły do sieci 19 września 2019 roku lub później.

Aby odebrać prezent, należy wysłać bezpłatny SMS o treści „MIKOLAJKI” pod numer 364 (dot. numerów aktywowanych i zarejestrowanych do 18.09.2019) lub 277 (dot. numerów aktywowanych i zarejestrowanych od 19.09.2019). Dodatkowym warunkiem jest konieczność posiadania ważnego konta, tzn. możliwości wykonywania połączeń wychodzących. Usługa zostanie włączona niezwłocznie, a o jej aktywacji klient zostanie powiadomiony za pośrednictwem wiadomości SMS.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy taryf Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kartę, Nowe Orange GO, Orange Free na kartę oraz abonenci oferty Zetafon, korzystający z ww. taryf. Akcja obowiązuje do jutra, tj. 6 grudnia 2019 roku, do godziny 23:59 (tj. do tego momentu można wysłać SMS, aby aktywować bonus). Operator nie poinformował, aby na jakikolwiek prezent mogły liczyć również osoby opłacające abonament.

Regulamin promocji „Mikołajki w Orange na kartę” (PDF)

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Reklama