Jeśli chciałeś kupić Xiaomi Mi Band 4, musisz zrobić to teraz! (promocja)

Xiaomi Mi Smart Band 4 bezapelacyjnie jest jedną z najlepszych opasek na rynku. Przeciętny użytkownik będzie z niej więcej niż zadowolony, ponieważ w niewygórowanej cenie oferuje bardzo rozbudowaną funkcjonalność. A teraz możecie ją kupić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, tylko musicie się pospieszyć!

Xiaomi Mi Smart Band 4 ma wszystko, aby spełnić oczekiwania przeciętnego użytkownika (bardziej wymagający sięgną bowiem po bardziej zaawansowane i jednocześnie zauważalnie droższe konstrukcje). Opaska jako pierwsza w historii z tej serii została wyposażona w kolorowy wyświetlacz, który zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach oświetleniowych, co było niewątpliwą bolączką Mi Band 2 i Mi Band 3. Mimo że najnowsza generacja oferuje dużo więcej funkcji niż poprzednie, nawigacja po interfejsie jest bardzo intuicyjna – wystarczy chwila i paręnaście machnięć, aby rozeznać się, co gdzie jest.

Reklama

Z Xiaomi Mi Smart Band 4 z pewnością będzie zadowolona większość osób, lecz trzeba pamiętać, że za pomocą tej opaski nie można zapłacić za zakupy, bowiem nie obsługuje ona płatności mobilnych Google Pay. Na jej pokładzie nie ma też GPS-u (trzeba go włączyć na sparowanym smartfonie, jeśli chce się widzieć prognozę pogody dla danej lokalizacji). Mimo to, urządzenie jest bardzo kompletne, ponieważ oferuje pulsometr i możliwość sterowania muzyką bezpośrednio z jego poziomu. Oczywiście nie zabrakło także funkcji monitorowania aktywności fizycznej, liczenia kroków, spalonych kalorii i przebytego dystansu. Warto jeszcze dodać, że w przypadku powiadomień ich treść wyświetla się na ekranie (np. SMS-y).

Promocja na Xiaomi Mi Smart Band 4

Opaska niezmiennie kosztuje w oficjalnej polskiej dystrybucji 149 złotych, czyli tyle, ile w momencie wprowadzenia jej do Polski. W niektórych sklepach należących do renomowanych sieci można ją kupić nieco taniej, za ~130 złotych. Właśnie nadarza się jednak okazja, aby wydać jeszcze mniej. W oficjalnym sklepie Allegro Xiaomi Mi Smart Band 4 sprzedawany jest za zaledwie 109 złotych, co jest naprawdę świetną ofertą, tym bardziej, że jest to pewne źródło.

W momencie publikacji tego artykułu dostępnych jest nieco ponad 400 sztuk, ale rozchodzą się one bardzo szybko, więc jeśli ktoś miał w planach kupno tej opaski, to jest to zdecydowanie najlepszy moment, aby to zrobić. Szczególnie że zamawiając Xiaomi Mi Smart Band 4 w chińskich sklepach wychodzi niewiele mniej (~90 złotych).

Źródło: gsmManiaK