Promocja: opaska Xiaomi Mi Band 2 za ~70 złotych, a Mi Band 3 za mniej niż 97 złotych | Tabletowo.pl

Promocja: opaska Xiaomi Mi Band 2 za ~70 złotych, a Mi Band 3 za mniej niż 97 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Niedrogie urządzenia, które możemy założyć, m.in. smartbandy i smartwatche, cieszą się ogromną popularnością. Jeden z najpopularniejszych tego typu gadżetów to bez wątpienia Xiaomi Mi Band. Akurat tak się złożyło, że w promocji dostępne są dwie jego generacje – druga oraz najnowsza, trzecia.

Wiele osób lubi kupować tanią i dobrą elektronikę. Do tej kategorii można zaliczyć wiele różnych produktów, na przykład Lenovo Watch 9 albo Mi Bandy. Co ciekawe, w sklepie JoyBuy właśnie trwa promocja na inteligentne opaski od Xiaomi, a dokładnie na modele Mi Band 2 oraz Mi Band 3.

Recenzja hybrydowego zegarka Lenovo Watch 9. Czy warto wydać na niego ok. 80 złotych?

Za Mi Banda drugiej generacji przyjdzie nam zapłacić 18,99 dolarów amerykańskich, czyli około 70 złotych, natomiast za Mi Banda 3 25,99 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 96 złotych. Oczywiście dotyczy to aktualnych kursów w Revolut. Co ważne, w obu przypadkach wysyłka jest darmowa. Aukcję z Mi Bandem 2 znajdziecie >tutaj<, natomiast z Mi Bandem 3 >tutaj<.

Jeśli chodzi o sklep JoyBuy, to ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Ostatnio zakupiłem w nim kilka przedmiotów, głównie przewody USB oraz AUX, i dotarły one do mnie w mniej więcej 3 tygodnie, co jest dosyć dobrym wynikiem dla darmowej przesyłki prosto z Chin.

A którą generację lepiej wybrać? Trudno powiedzieć, bowiem oba produkty są dobre. Mi Band 3 jest jednak o wiele bardziej zaawansowany oraz został wyposażony w większy, dotykowy wyświetlacz, który rozszerza nieco możliwości opaski. Z drugiej strony, te niecałe 30 złotych, które należy dołożyć do trzeciej generacji, to niemalże połowa wartości Mi Banda 2. Na który Wy się zdecydujecie, to już więc Wasza decyzja, lecz z obu powinniście być zadowoleni.

Źródło: Pepper: 1; 2

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona