Promocja: 500 opasek płatniczych za darmo od mBanku. Lepiej się pospieszyć

Udając się na stronę internetową mBanku, można zamówić opaskę płatniczą MasterCard, za którą normalnie bank „woła” sobie 50 zł. Jeśli uważacie, że przyda się Wam taki gadżet, to lepiej się pospieszyć. Opasek ubywa w błyskawicznym tempie.

Promocja powiązana była prawdopodobnie z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale obecnie skorzystać mogą z niej wszyscy klienci mBanku. Wystarczy po zalogowaniu się na stronie mBanku wpisać specjalny kod. Nie dostaniemy go jednak na maila – po kod trzeba pofatygować się do placówki banku, gdzie przekaże go nam jej pracownik.

Reklama

Promocja trwa do końca stycznia, ale pula opasek jest ograniczona – to tylko 500 sztuk. W momencie pisania tego newsa, zamówiono już 35 sztuk.

fot. mBank

Opaska jest „domem” dla miniaturowej karty płatniczej, którą otrzymamy w jednej przesyłce kurierskiej. Silikonowe bransoletki dostępne są w kolorze czarnym i czerwonym. W każdej przesyłce dostaniemy dwie, wraz ze wspomnianą mikrokartą, którą należy umieścić w opasce.

W czerwcu ubiegłego roku mBank zorganizował podobną akcję z dwoma tysiącami opasek, ale rozeszły się one bardzo szybko.

Jeśli chcecie zapoznać się z Regulaminem promocji lub zyskać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, to przekierowuję Was na stronę mBanku.

Aktualizacja: - 2019.01.18
Szybko poszło! Limit opasek został już wyczerpany.

źródło: mBank przez cashless.pl