Masz konto w mBanku? Za darmo możesz dostać opaskę do płacenia. Musisz się jednak pospieszyć | Tabletowo.pl

Masz konto w mBanku? Za darmo możesz dostać opaskę do płacenia. Musisz się jednak pospieszyć

Dołącz do dyskusji 0

Co prawda klienci mBanku mogą już korzystać zarówno z Google Pay (daw. Android Pay), jak i Apple Pay, lecz nie wszyscy muszą być przekonani do tej formy płacenia za zakupy. Nie wszyscy muszą też zawsze mieć ze sobą smartfon, aby móc to zrobić. W takiej sytuacji niezastąpiona może okazać się opaska, którą bank wydaje teraz całkowicie za darmo.

Standardowa opłata za wydanie opaski (MasterCard Opaska – pod taką nazwą widnieje ona w Taryfie Opłat i Prowizji) wynosi 50 złotych. To jedyny koszt, jaki ponosi klient, gdyż w jej przypadku nie jest pobierana miesięczna opłata, ani też nawet żadna prowizja przy wypłacie pieniędzy z bankomatów (w przeciwieństwie do standardowych kart, wydawanych do większości kont, oferowanych przez mBank).

mBank zorganizował jednak promocję, dzięki której 2000 klientów dostanie opaskę za darmo. Tyle znajduje się ich w puli, a jedna osoba może otrzymać tylko jedną opaskę. Aby się po nią zgłosić, należy wejść na podlinkowaną poniżej stronę i wypełnić formularz. Trzeba jednak pamiętać, aby zaznaczyć również okienko, w którym deklarujecie wzięcie udziału w tejże promocji – inaczej z Waszego konta pobrane zostanie 50 złotych! Oferta oczywiście kierowana jest wyłącznie do klientów mBanku.

Każdy klient dostaje jedną kartę z funkcją zbliżeniową i dwie opaski. Za jej pomocą można płacić zbliżeniowo w sklepach oraz wypłacać pieniądze w bankomatach, które obsługują wypłatę zbliżeniową (wiem, że taką możliwość oferują wybrane bankomaty Euronet). Karta będzie ważna przez 3 lata od momentu wydania, a przywiezie ją do Was kurier.

Regulamin Promocji „Mastercard Opaska za 0 zł” (PDF)

Aktualizacja:Jak podaje mBank, „Liczba opasek w promocji została wyczerpana”.

Źródło: Cashless

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona