[AKTUALIZACJA] To może być okazja roku: Samsung Galaxy S9+ aż 1400 złotych taniej! | Tabletowo.pl

[AKTUALIZACJA] To może być okazja roku: Samsung Galaxy S9+ aż 1400 złotych taniej!

Dołącz do dyskusji 0

Na przestrzeni ostatnich miesięcy coraz więcej flagowych smartfonów kosztuje mniej więcej tyle, co całkiem sprawnie jeżdżący samochód – producenci za swój najlepszy model coraz częściej „wołają” mniej więcej cztery tysiące złotych. Z tego powodu są promocje, obok których nie da się przejść obojętnie – na przykład takie, jak ta, gdzie Samsung Galaxy S9+ został przeceniony na 2999 złotych. Jako że promocje się łączą, to można wyrwać go jeszcze taniej.

Na samym początku zaznaczę, że promocja trwa tylko dziś i jutro, więc jeśli nie macie wystarczających środków, a macie chrapkę na Samsunga Galaxy S9+ w naprawdę rewelacyjnej cenie, to musicie zacząć obdzwaniać znajomych w celu pożyczenia odrobiny gotówki… ;)

Jeżeli w tym momencie sprawdzicie cenę flagowej eski, to w zdecydowanej większości przypadków wynosić będzie ona 3999 złotych. Nieco inaczej będzie w dwóch, a właściwie trzech miejscach, gdzie powinniście ujrzeć kwotę 2999 złotych – są to Samsung Brand Store, strona internetowa producenta (sklepsamsung.pl) oraz Vobis.pl.

W momencie publikacji newsa, ceny na stronach internetowych jeszcze nie zostały zaktualizowane (poinformujemy Was w aktualizacji tego wpisu, gdy tak się stanie), ale jeśli przejdziecie się do pobliskiego Brand Store’u, to tam trójkę w cenie powinna już zastąpić dwójka.

Ale niecałe trzy tysiące złotych , choć to aż o tysiąc mniej niż zazwyczaj, to nadal nie jest cena idealna. Pamiętacie jednak promocję Odpsprzedaj stary smartfon, która jest realizowana przez Samsunga? Gwarantuje ona, że przy zakupie Galaxy S9+, cena odkupu zostanie podniesiona o aż 400 złotych bez względu na stan urządzenia.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to brzmi już naprawdę sensownie – to o stówkę mniej, niż Huawei woła za swój model P20!

Recenzja Samsunga Galaxy S9+ – właśnie taki powinien być zeszłoroczny Galaxy S8+

Jeśli nadal macie wątpliwości, czy interesuje Was Samsung Galaxy S9+, to możecie kliknąć w powyższy link, aby przeczytać recenzję przygotowaną dla Was przez Kasię. Pamiętajcie jednak, że nie pozostało Wam zbyt wiele czasu – promocja kończy się wraz z końcem soboty, tj. dnia 14.07.2018.

[AKTUALIZACJA]

Jeśli zdecydujecie się zakupić smartfon bezpośrednio u producenta, to otrzymacie dodatkowo bon o wartości 300 złotych na zakupy, więc na dobrą sprawę zyskać można aż 1700 złotych!

Warto jeszcze zaznaczyć, że promocyjny zestaw Samsung Galaxy S9+ oraz Gear S3 frontier również przeceniono o tysiaka i teraz trzeba zapłacić za niego zaledwie 3499 złotych. Na samym końcu przypomnę jeszcze raz – wszystkie opisane w tym wpisie promocje się łączą.

Pozostałe sklepy, w których obowiązuje opisana promocja (pamiętajcie, że każdy z nich prowadzi również swoje dodatkowe akcje promocyjne, których opisanie zajęłoby co najmniej tyle, co cały ten wpis ;)):

źródło: niezawodne źródła naszej niezawodnej Kasi
grafika główna pochodzi z recenzji Samsunga Galaxy S9+

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona