Promocja: Odnowiony Amazon Kindle Fire za jedyne $139

Od czasu do czasu wielkie sklepy organizują jednodniowe wyprzedaże, na których można zdobyć wysokiej jakości sprzęt za niewielkie pieniądze. Jedną z takich okazji jest dzisiejsza promocja na tablet Kindle Fire. Jeśli jesteście użytkownikami serwisu Amazon, to urządzenie może być Wasze już za jedyne $139. Dla porównania, normalna cena Kindle Fire wynosi $199, co oznacza, że w kieszeni zostaje Wam $60, które możecie przeznaczyć na multimedia, aplikacje lub coś słodkiego.

Specjalna oferta obejmuje odnowiony tablet Amazon Kindle Fire z roczną gwarancją producenta i darmową wysyłką. Nie ulega wątpliwości, że jest to okazja, której trudno się oprzeć, albowiem $139 to w przeliczeniu około 435 złotych. Za te pieniądze nie kupicie tabletu cechującego się podobnymi możliwościami i jakością.

Jeśli wciąż macie wątpliwości, może przekona Was specyfikacja Amazon Kindle Fire. Obejmuje ona 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM, system operacyjny Android z bardzo dobrą przeglądarką Amazon Silk, Wi-Fi oraz 8GB pamięci wewnętrznej.

Kto się skusi? Pamiętajcie, oferta trwa tylko jeden dzień!

via Amazon9to5mac