Samsung Galaxy S9 (fot. Samsung)

Promocja: nowy Samsung Galaxy S9 w dużo niższej cenie niż zwykle

Za flagowce z serii Galaxy S10 trzeba zapłacić niemało, nawet jeśli czasami pojawi się promocja, dzięki której można odzyskać część wydanej kwoty. Osoby, którym nie zależy na posiadaniu najnowszego modelu, z pewnością zainteresuje (ograniczona czasowo) oferta, pozwalająca kupić zeszłorocznego high-enda Samsunga, Galaxy S9, w dużo niższej cenie niż zwykle.

Promocja na Samsung Galaxy S9

Podejrzewam, że wiele osób – mówiąc brzydko – obśmieje tę ofertę, ponieważ Galaxy S9 ma ponad półtora roku na karku (a właściwie bliżej już do dwóch lat) i w podobnej cenie można kupić znacznie lepiej wyposażone flagowce, nawet z 2019 roku. To prawda, lecz promocja może zainteresować użytkowników, którzy koniecznie chcą kupić smartfon Samsunga. Inwestycja we flagowy model, nawet z początku 2018 roku, jest z wielu powodów bardziej opłacalna niż kupno nowszego średniaka (aczkolwiek zdania na ten temat są podzielone).

Reklama

Samsung Galaxy S9 cały czas jest wspierany – otrzyma również aktualizację do Androida 10. Do tego oferuje topową specyfikację (choć niektórym osobom 4 GB może już nie wystarczyć) i świetny ekran (dla wielu atrakcyjny szczególnie przez obustronnie zagięcie). Prawdopodobnie największą wadą tego modelu jest pojedynczy aparat – nowsze średniaki oferują w standardzie potrójne. Jeśli komuś jednak zależy tylko na wysokiej jakości zdjęciach i nie potrzebuje obiektywu szerokokątnego lub/i teleobiektywu, nie powinien narzekać – mimo upływu czasu, nadal jest to topowa półka.

Samsung Galaxy S9 w oficjalnej dystrybucji kosztuje aktualnie aż 2599 złotych i za takie pieniądze nie warto go kupić. Podczas „Nocnej wyprzedaży” w Play można jednak dostać ten model w czarnej wersji kolorystycznej dużo taniej, bo za 1999 złotych. To wciąż sporo, ale jednocześnie dużo mniej niż zwykle. Jeśli ktoś rozważał nabycie tego smartfona z oficjalnej polskiej dystrybucji, to obecnie jest to najkorzystniejsza propozycja. Czy najlepsza, jeśli chodzi o sprzęt do 2000 złotych? Niekoniecznie, ale jeżeli komuś zależy na flagowym Samsungu, to lepszej oferty teraz nie znajdzie.

W trakcie „Nocnej wyprzedaży” w Play w promocyjnej cenie (i również bez umowy) kupicie także Sony Xperię 10 – za 899 złotych. Obie oferty obowiązują do jutra, tj. 21 listopada 2019 roku, do godziny 9:00 lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Blog Play