fot. nju mobile

O, jak miło: jeśli przeniesiesz numer do nju mobile, to dostaniesz 60 złotych na zakupy

Kreatywność zespołów tworzących oferty, które mają na celu zachęcić klientów obcych sieci do przeniesienia numeru, chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. nju mobile tym razem postanowiło bowiem kusić bonem o wartości 60 złotych, który bez wątpienia przyda się podczas robienia zakupów.

Chociaż nju mobile ma już około miliona użytkowników, to cały czas z otwartymi ramionami przywita kolejnych. Często w garściach, jako zachętę do przeniesienia numeru, trzyma przydatne gadżety, na przykład głośnik bezprzewodowy, słuchawki lub powerbank. Tym razem sieć przygotowała jednak coś naprawdę niezwykłego i wyjątkowo… kuszącego.

Gadżety elektroniczne są bowiem fajne, ale nie oszukujmy się – ich wartość jest naprawdę znikoma. Co innego bon Sodexo o wartości 60 złotych, który można dostać, jeżeli teraz przeniesie się numer z innej sieci do nju mobile. Lista punktów (sklepów, restauracji itd.), akceptujących tego rodzaju bony, jest baaardzo długa – można znaleźć ją na >tej stronie<. Najprawdopodobniej każdy z Was zna przynajmniej kilka miejsc, gdzie da się nimi zapłacić za – na przykład – zakupy.

Aby otrzymać bon Sodexo o wartości 60 złotych, trzeba przede wszystkim zlecić przeniesienie numeru do nju mobile od innego operatora i jednocześnie wybrać ofertę nju z rachunkiem, czyli na abonament. Nie liczą się przejścia z nju na kartę lub przeniesienia numeru z Orange. W następnej kolejności należy wpisać numer zamówienia na >dedykowanej stronie internetowej promocji< i wysłać zgłoszenie.

Trochę szkoda, że nju mobile nie wystartowało z promocją troszkę wcześniej, ponieważ bon zostanie wysłany do klienta dopiero po zakończeniu pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego. Pozwoli to oczywiście uniknąć wyłudzeń, ale jednocześnie oznacza też, że dotrze on do użytkownika najwcześniej po świętach, podczas gdy niewątpliwie przydałby się podczas przedświątecznych zakupów.

Promocja trwa od dziś, tj. 23 listopada 2018 roku, do wyczerpania puli bonów Sodexo. Jedna osoba może z niej skorzystać tylko raz.

Regulamin promocji „Przenieś numer od innego operatora i zgarnij bon Sodexo od nju mobile” (PDF)

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska