Kolejna obniżka ceny Huawei P10 Lite. Kupisz go już za mniej niż 1000 złotych | Tabletowo.pl

Kolejna obniżka ceny Huawei P10 Lite. Kupisz go już za mniej niż 1000 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Huawei P10 Lite kosztował w Polsce na początku 1499 złotych i moim zdaniem była to zdecydowanie za wysoka cena. Na szczęście czas zrobił swoje i niedawno – po kilku wcześniejszych obniżkach – spadła ona do jak najbardziej akceptowalnego poziomu 1149 złotych. Teraz jednak smartfon jest jeszcze tańszy i można go kupić już za mniej niż 1000 złotych.

Huawei P10 Lite to naprawdę fajny średniak. Oferuje bowiem 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920×1080; 424 ppi), ośmiordzeniowy (8x ARM Cortex-A53; 16 nm) procesor HiSilicon Kirin 6583 GB RAM32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD, aparat główny 12 Mpix na tyle, kamerkę 8 Mpix na przodzie, czytnik linii papilarnychDual SIM. Powyższa specyfikacja z pewnością spełni wymagania przeciętnego użytkownika.

Jak wspomniałem, niedawno cena Huawei P10 Lite została obniżona do 1149 złotych. Według mnie była ona adekwatna do tego, co oferuje ten model. W dodatku moje serce skradła niebieska wersja kolorystyczna, która po prostu wygląda genialnie (choć mimo wszystko nie tak efektywnie, jak niebieska obudowa Honora 8 i Honora 9). Na rynku są jednak oczywiście dostępne też inne: czarna, biała i złota (wszystkie trzy z przodami w takim samym kolorze, jak plecki).

Jeżeli jednak ktoś mimo wszystko wstrzymywał się z zakupem Huawei P10 Lite, to okazuje się, że bardzo dobrze zrobił. W kilku sklepach z elektroniką, m.in. x-kom, Media Markt i Media Expert, smartfon można bowiem teraz kupić za 999 złotych. Nowa cena dotyczy wszystkich czterech dostępnych na rynku wersji kolorystycznych.

Szczerze mówiąc nie wiem, czy jest to jakaś zorganizowana akcja promocyjna, czy oficjalna obniżka (zlecona przez Huawei), ponieważ nie wszystkie sklepy obniżyły ceny Huawei P10 Lite – w niektórych smartfon nadal kosztuje 1149 złotych. Trzeba więc obserwować sytuację, może w poniedziałek wszędzie urządzenie będzie kosztowało już 999 złotych.

Polecamy również:

Recenzja Huawei P10 Lite. Czy Chińczycy stworzyli nowego króla “średniaków”?

Źródło: gsmManiaK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona