Netflix przez pół roku za darmo w Play. Dla serialowych maniaków w sam raz 21

Netflix przez pół roku za darmo w Play. Dla serialowych maniaków w sam raz

Podczas dzisiejszej konferencji operator Play przedstawił swoją propozycję nowej promocji. Mam wrażenie, że zainteresuje ona tych, którzy przepadają za serialowymi i filmowymi produkcjami na Netfliksie.

Ci, którzy zamierzali przejść do Play z innej sieci lub zastanawiali się nad przedłużeniem umowy u Fioletowych, dostali dziś solidny argument „za”. Wybierając ofertę Play, niezależnie od tego, czy chodzi o taryfy internetowe czy głosowe, dostaniemy Netfliksa w prezencie na 6 miesięcy. Z promocji skorzystają również ci, którzy dokupią do oferty głosowej abonament internetowy.

Dostęp do serwisu realizowany jest w pakiecie Standard, czyli upoważniającym do oglądania materiałów na dwóch urządzeniach jednocześnie, w jakości HD.

Promocja Netflix w Play funkcjonować będzie od 30 listopada tego roku do 31 stycznia 2019 roku – w czterech różnych pakietach internetu z urządzeniami. Zgodnie z informacjami przedstawionymi na konferencjiceny abonamentu zaczynają się od 45 złotych. Jest też oferta dla osób, które wolą dostać samą kartę SIM.

Netflix przez pół roku za darmo w Play. Dla serialowych maniaków w sam raz 22

Po półrocznym okresie darmowej netfliksowej sielanki, przyjdzie nam zapłacić za dostęp do serwisu, o ile oczywiście będziemy chcieli dokończyć sezon serialu czy dwóch. W ofertach internetowych i głosowych, (Solo, Duet, Rodzina i Pokolenia) Play za zgodą abonenta powiększy transfer danych o 20 GB. Oczywiście nie za darmo: koszt takiego przywileju to 20 zł/mies.

Plusem powyższej dwudziestozłotowej opłaty jest to, że upoważnia ona do oglądania filmów w Netflixie, HBO GO, Showmaxie i Redbull TV bez pomniejszania pakietu danych.

„Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać – usługa ma otwarty charakter i każdy legalny serwis wideo, który spełni wymagania techniczne usługi, może do niej dołączyć. W tym celu wystarczy skontaktować się z zespołem Telewizji i Wideo w Play, wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]

Oprócz tego oferta grupowa internetu doczekała się rabatu -10 zł miesięcznie.

Netflix przez pół roku za darmo w Play. Dla serialowych maniaków w sam raz 23

Żeby włączyć promocję Neflix w Play, należy skorzystać z aplikacji Play24, gdzie w sekcji Telewizja i Wideo trzeba wybrać opcję „płacę z Play”.

Netflix przez pół roku za darmo w Play. Dla serialowych maniaków w sam raz 24

źródło: PlayGSM Online