Netflix przez pół roku za darmo w Play. Dla serialowych maniaków w sam raz

Podczas dzisiejszej konferencji operator Play przedstawił swoją propozycję nowej promocji. Mam wrażenie, że zainteresuje ona tych, którzy przepadają za serialowymi i filmowymi produkcjami na Netfliksie.

Ci, którzy zamierzali przejść do Play z innej sieci lub zastanawiali się nad przedłużeniem umowy u Fioletowych, dostali dziś solidny argument „za”. Wybierając ofertę Play, niezależnie od tego, czy chodzi o taryfy internetowe czy głosowe, dostaniemy Netfliksa w prezencie na 6 miesięcy. Z promocji skorzystają również ci, którzy dokupią do oferty głosowej abonament internetowy.

Reklama

Dostęp do serwisu realizowany jest w pakiecie Standard, czyli upoważniającym do oglądania materiałów na dwóch urządzeniach jednocześnie, w jakości HD.

Promocja Netflix w Play funkcjonować będzie od 30 listopada tego roku do 31 stycznia 2019 roku – w czterech różnych pakietach internetu z urządzeniami. Zgodnie z informacjami przedstawionymi na konferencjiceny abonamentu zaczynają się od 45 złotych. Jest też oferta dla osób, które wolą dostać samą kartę SIM.

Po półrocznym okresie darmowej netfliksowej sielanki, przyjdzie nam zapłacić za dostęp do serwisu, o ile oczywiście będziemy chcieli dokończyć sezon serialu czy dwóch. W ofertach internetowych i głosowych, (Solo, Duet, Rodzina i Pokolenia) Play za zgodą abonenta powiększy transfer danych o 20 GB. Oczywiście nie za darmo: koszt takiego przywileju to 20 zł/mies.

Plusem powyższej dwudziestozłotowej opłaty jest to, że upoważnia ona do oglądania filmów w Netflixie, HBO GO, Showmaxie i Redbull TV bez pomniejszania pakietu danych.

„Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać – usługa ma otwarty charakter i każdy legalny serwis wideo, który spełni wymagania techniczne usługi, może do niej dołączyć. W tym celu wystarczy skontaktować się z zespołem Telewizji i Wideo w Play, wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]

Oprócz tego oferta grupowa internetu doczekała się rabatu -10 zł miesięcznie.

Żeby włączyć promocję Neflix w Play, należy skorzystać z aplikacji Play24, gdzie w sekcji Telewizja i Wideo trzeba wybrać opcję „płacę z Play”.

źródło: PlayGSM Online