fot. Pexels

Masz nc+? Przenieś swój numer telefonu, a dostaniesz rabat na abonament przez 12 miesięcy

Już tak jest, że dostęp do najlepszych ofert najczęściej mają klienci, którzy przeniosą swój numer od obecnego operatora. Nie inaczej jest też w tym przypadku, chociaż jednocześnie jest jeszcze jeden warunek: trzeba być abonentem usług telewizyjnych tego dostawcy. Jeśli jednak oba zostaną spełnione, wynagrodzi on lojalność 50% rabatem na abonament telefoniczny przez 12 miesięcy.

nc+ stale powiększa bazę abonentów i robi to całkiem skutecznie. W trzecim kwartale 2018 roku platforma zyskała netto aż 3960 nowych użytkowników (mowa cały czas o ofercie abonamentu telefonicznego), a tym samym uplasowała się bezpośrednio za Premium Mobile (+15676), Plusem (+10853), Aero2 (+4541) i Multimedia Polska S.A. (+4191). Jest więc w TOP 5 operatorów, którzy w ostatnim czasie zdobyli najwięcej klientów netto.

Aby utrzymać tę jakże korzystną passę, nc+ przygotowała ofertę, mającą zachęcić klientów do przeniesienia swojego numeru od obecnego operatora. Jest jednak jeszcze jeden warunek, konieczny do spełnienia – taka osoba musi jednocześnie być abonentem usług telewizyjnych tego dostawcy. Co prawda nikt nie lubi dodatkowych obwarowań, lecz w tym przypadku może być ono nawet korzystne – w końcu wszystko będzie rozliczane na jednej fakturze, a to zawsze mniej zachodu przy płaceniu rachunków.

Aby skorzystać z przygotowanej przez nc+ oferty, należy podpisać umowę na 24 miesiące – wówczas przez pierwszych 12 miesięcy abonament zostanie obniżony o połowę. Do wyboru są trzy taryfy:

  • Solo – 9,99 złotych miesięcznie przez rok, potem 19,99 złotych miesięcznie
  • Solo 5 GB – 14,99 złotych miesięcznie przez rok, potem 29,99 złotych miesięcznie
  • Solo MAX – 24,99 złotych miesięcznie przez rok, potem 49,99 złotych miesięcznie

W każdej taryfie klient otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y, natomiast w Solo 5 GB dodatkowo jeszcze pakiet 5 GB internetu, a w Solo MAX internet bez limitu danych oraz bezpłatne paczki 500 MB danych i do 300 minut na połączenia wychodzące na terenie Unii Europejskiej w każdym okresie rozliczeniowym.

nc+ idzie też z duchem czasu i przygotowała również propozycję dla rodzin. Jeśli klient przeniesie więcej niż jeden numer, wówczas może na każdy wziąć ofertę z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz paczką 5 GB internetu za 12,49 złotych przez pierwszy rok (potem 24,99 złotych).

Źródło: informacja prasowa