fot. midi12 / Pixabay

Promocja: Karnet na mecze PKO Ekstraklasy przy podpisaniu umowy z nc+

Chyba żadnemu Polakowi nie trzeba tłumaczyć fenomenu piłki nożnej. Choć oczywiście nie każdy jest kibicem tego sportu, to wątpliwości nie ulega, że jest on niezwykle popularny w kraju nad Wisłą. Jeśli lubicie śledzić rozgrywki PKO Ekstraklasy, to nc+ przygotowało coś dla Was – wystarczy, że podpiszecie umowę na określony pakiet, a będziecie mogli odebrać jeden z trzech tysięcy karnetów na mecze PKO Ekstraklasy.

Możecie się domyślać, że oferta nie dotyczy wszystkich i nie wystarczy pokusić się na najtańszy pakiet przez krótki okres czasu, aby móc odebrać swój karnet. W celu rozwiązania wątpliwości, rozpocznijmy od warunków promocyjnych, jakie zostały ustalone przez nc+.

Opisywana oferta dotyczy wyłącznie nowych umów zawieranych na 24 miesiące, przy czym trzeba zainteresować się wariantem Pakiet Extra+ z Canal+, aby móc cieszyć się rozgrywkami PKO Ekstraklasy na żywo. Warto jeszcze nadmienić, że promocja ta obowiązuje do 30 września 2019 roku lub wyczerpania puli karnetów, których dostawca przygotował niemal trzy tysiące.

Jak sami widzicie na ulotce promocyjnej, wymagany pakiet został wyceniony na 99,99 złotych miesięcznie, oczywiście pod warunkiem, że weźmiecie na siebie wszystkie zgody marketingowe – jeśli nie, będziecie musieli dorzucić jeszcze piątaka miesięcznie.

Ten wariant może się pochwalić ośmioma kanałami CANAL+, dwoma nowymi, dedykowanymi PKO Ekstraklasie kanałami CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4, a także sześcioma kanałami i serwisami pay-per-view Polsat Sport Premium. Łącznie za wspomnianą już stówkę otrzymujecie 165 kanałów, z czego 95 w HD.

Myślę, że wszyscy fani sportu wiedzą, jakie rozgrywki można oglądać na wymienionych kanałach, ale warto byłoby jeszcze nadmienić, że ofertę promocyjną można rozszerzyć o opcje dodatkowe. Jeśli tylko macie takie życzenie, możecie dopłacić m.in. do dekodera 4K UltraBOX+ i kanału CANAL+ 4K Ultra HD, na którym będziecie mogli śledzić w tej jakości na przykład rozgrywki PKO Ekstraklasy, Premier League, LaLiga i Bundesligi.

Jak informuje nc+, dla kibiców chcących stać się nowymi klientami tego dostawcy przygotowanie w sumie niemal trzy tysiące karnetów na rundę jesienną lub cały sezon. Niestety, liczby pozostałych karnetów nie da się sprawdzić nigdzie w internecie, więc w tym celu trzeba wybrać się do autoryzowanego salonu sprzedaży nc+.

Polecamy również:

nc+ uruchamia kanały dedykowane PKO Ekstraklasie

źródło: informacja prasowa nc+