Wybierz się przed Walentynkami do serwisu Huawei, a dostaniesz darmową folię na ekran smartfona

Póki nie nadszedł 14 lutego, sprzedawcy mają prawo organizować walentynkowe promocje, i nikt nie będzie się temu dziwił. W ramach specjalnej akcji z okazji święta miłości, Huawei rozdaje folie na ekran, zniżki w serwisie i… słodkości.

Przyjdź do serwisu Huawei, odbierz prezent

Ponieważ Walentynki już tuż, tuż, Huawei przygotowało niewielką promocję dla tych, którzy chcieliby wyposażyć się za darmo w folię ochronną na wyświetlacz smartfona. Wystarczy 12 lub 13 lutego odwiedzić jeden z serwisów Huawei. Jeden prezent zaliczony, co dalej?

Jeśli wizyta w serwisie będzie dotyczyć naprawy naszego smartfona, to w powyższym terminie otrzymamy 100 złotych zniżki na usługę pogwarancyjną. Rzecz jasna, urządzenie można można również wysłać do serwisu korzystając z bezpłatnej usługi door-to-door, która pozwala zamówić kuriera na dowolny adres w celu przekazania urządzenia do serwisu oraz obejmuje zwrot naprawionego urządzenia do właściciela tą samą drogą. W każdym z wypadków, nasz smartfon zostanie wyczyszczony i zdezynfekowany.

I być może najważniejsze – każdy, kto odwiedzi serwis Huawei przed Walentynkami, dostanie słodki upominek. Jeśli mało nam kalorii po Tłustym Czwartku, to będzie dobra okazja do wrzucenia do żołądka dodatkowej porcji kalorii. Ponieważ słodkiego nigdy za wiele.

Regulamin promocji możecie znaleźć na stronie Huawei. Znajduje się tam też informacja, że jeśli po wykonanej naprawie w serwisie podzielimy się swoją opinią na forum Huawei lub pozostawimy ocenę na stronie serwisu w Google, to mamy szansę na otrzymanie zestawu akcesoriów Huawei.

Warto przemyśleć sprawę – prezentów do odebrania jest sporo, a czasu mało! Listę salonów biorących udział w promocji znajdziecie pod tym adresem.