Wszystkie trzy smartfony Huawei z najnowszej serii P20 w promocji – do 200 złotych taniej

Dokładnie dwa tygodnie temu do sprzedaży w polskich sklepach trafiły najnowsze smartfony Huawei: P20 Pro i P20 (P20 Lite był dostępny już nieco wcześniej). Tym bardziej dziwny może wydawać się fakt, że już pojawiają się pierwsze promocje, dzięki którym można je kupić nieco taniej. Dla osób zainteresowanych jednym z tych modeli z całą pewnością dobrą wiadomością będzie fakt, że obniżki są dość spore – od 100 złotych w przypadku najtańszego modelu, przez 150 złotych, gdy kupimy pośredni model, po 200 złotych przy zakupie najdroższego produktu w ofercie Huawei. Zainteresowani szczegółami?

Wszystko zaczęło się od wrzutki któregoś ze znajomych na Twitterze, mówiącej o tym, że w x-kom trwa promocja z racji I Komunii Świętej. Przejrzałam ofertę, szybko okazało się, że wśród mniej lub bardziej przecenionych produktów, znalazły się również właśnie najnowsze smartfony Huawei. Zweryfikowałam ceny, porównałam w porównywarkach cenowych i szybko okazało się, że faktycznie ceny te są aktualnie najniższymi na rynku. Ale nie w każdym przypadku.

Huawei P20 Pro w x-kom dostępny jest w cenie wynoszącej 3299 złotych, podczas gdy w Media Expert można go kupić jeszcze taniej – za 3289,06 złotych. Nie jest to znacząca różnica, ale warto wspomnieć, że gdzieś można oszczędzić dodatkowych kilka złotych. Ponadto muszę zauważyć, że w Media Expert nie ma nigdzie adnotacji odnośnie tego, jak długo będzie dostępna ta cena (ani czy jest to już stała obniżka ceny – w co raczej wątpię). Z kolei w x-kom jest to promocja czasowa (trwa maksymalnie do 6.05.) i ograniczona liczbą sztuk. Dla przypomnienia, standardowa cena P20 Pro to 3499 złotych.

Poza P20 Pro, w x-kom taniej można kupić też P20 Lite za 1499 złotych (oszczędzamy 100 złotych) oraz P20 za 2549 złotych (oszczędzamy 150 złotych).

Aby skorzystać z obniżek cen, podczas składania zamówienia w pole kod rabatowy należy wpisać „komunia„.

_

Na koniec przypomnę jeszcze tylko pozostałe aktualnie trwające promocje, na które warto zwrócić uwagę:

źródło: x-kom, Media Expert