Promocja: MyPhone MyTab 10 Dual Core za 499 złotych w Biedronce - Tabletowo.pl

Promocja: MyPhone MyTab 10 Dual Core za 499 złotych w Biedronce

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Promocja: MyPhone MyTab 10 Dual Core za 499 złotych w Biedronce Nowości Promocje

Wiosna nadchodzi! Trąbią na ten temat media, cieplejsze powietrze i więcej słońca na niebie daje o sobie znać, nawet Biedronka postanowiła to oznajmić światu. W ofercie Wiosna nadchodzi pojawił się tablet MyPhone: MyTab 10 Dual Core w niskiej cenie – 499 złotych. Urządzenie zostało zapowiedziane przez producenta ledwie kilka dni temu, a jego sugerowana cena jest o 200 złotych wyższa – 699 złotych. Obserwujemy więc ciekawe wejście na rynek tego produktu.

MyTab 10 Dual Core może się pochwalić ciekawymi parametrami technicznymi. Zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmiemy dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean oraz akumulator o pojemności 8000 mAh. Urządzenie zamknięte w aluminiowej obudowie, zostało wyposażone w 9,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli (nie wiadomo czy jest to jednostka IPS – staram się dowiedzieć), 1GB RAM, wyjście miniHDMI, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, port USB (raczej micro), kamerkę, aparat 2 Mpix i WiFi.

Promocja rozpoczyna się 11.03.2013. Wiele wskazuje na to, że – podobnie zresztą, jak to bywało do tej pory – na każdy sklep rzucą tylko kilka sztuk i jeśli się do niego nie wybierzemy z samego rana, zakup tabletu może się okazać nie lada wyzwaniem.

Jako ciekawostkę dodam jedynie, że za te same pieniądze, w połowie listopada ubiegłego roku, w tej samej sieci sklepów można było kupić jednordzeniowego brata opisywanego urządzenia, MyTab 10. Co więcej, dzięki wspólnej akcji z Biedronką, w sumie, w czwartym kwartale ubiegłego roku, firma sprzedała 30 tysięcy tabletów. Pod koniec pierwszego kwartału 2013 roku na rynku zadebiutuje również 7-calowy dwurdzeniowy produkt MyPhone: MyTab 7″ Dual Core w cenie 399 złotych – również z dwurdzeniowym Rockchip RK3066 i Androidem 4.1.

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona