Nadal jeszcze nie masz pomysłu na prezent? Motorola Moto Z Play w takiej cenie może być idealnym! | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Nadal jeszcze nie masz pomysłu na prezent? Motorola Moto Z Play w takiej cenie może być idealnym!

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż Wigilia już w niedzielę, to na pewno spora część z Was jeszcze nie kupiła prezentów. Pół biedy, jeśli macie już pomysł i musicie jedynie znaleźć wolną chwilę, aby skoczyć po daną rzecz do sklepu. Większy problem mają ci, którzy nadal nie wiedzą, co kupić. W takim przypadku naprawdę fajnym rozwiązaniem może być kupno Moto Z Play w tej promocji, ponieważ cena smartfona jest naprawdę kusząca.

Jak podają porównywarki, aktualnie za Moto Z Play trzeba zapłacić w większości sklepów od 1300 do nawet 1500 złotych. Właśnie nadarzyła się jednak okazja, aby wyrwać ten smartfon sporo taniej, bo za jedyne 999 złotych! To naprawdę świetna cena za ten model i oferta godna rozważenia. Szczególnie, że wielu Polaków bez wątpienia znajdzie pod choinką właśnie tego typu urządzenie.

Od razu muszę jednak dodać, że promocja dotyczy jedynie czarnej wersji kolorystycznej. Biała w sklepie RTV Euro AGD – bo o nim tutaj mowa – cały czas kosztuje 1499 złotych. Zdaję sobie sprawę, że kolor obudowy w wielu przypadkach jest kwestią pierwszorzędną przy wyborze nowego smartfona, lecz szczerze mówiąc, patrząc przez pryzmat ceny, osobiście byłbym na miejscu obdarowanego w stanie przymknąć na to oko.

Na koniec jeszcze dodam, że w wielu sklepach Moto Z Play dostępna jest od ręki – wystarczy smartfon zarezerwować przez stronę internetową i odebrać go jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

*powyższy link to link afiliacyjny, zawierający informację, że przekierowanie nastąpiło z naszej strony; dzięki temu – jeżeli zdecydujecie się na zakup Moto Z Play – sklep nagrodzi nas malutką prowizją od sprzedaży; będzie nam miło, jeśli z niego skorzystacie, jednak nie musicie – wówczas po prostu wyszukajcie smartfon bezpośrednio na stronie RTV Euro AGD

Polecamy również:

Recenzja Lenovo Moto Z Play – smartfona, który przekonał mnie do siebie bardziej od flagowego Moto Z

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona