Promocja: Motorola Moto X Style 32 GB (czarna) za 1999 zł

Smartfony Motoroli wybierane są przez klientów głównie z jednego względu – długiego wsparcia i aktualizacji do nowszych wersji systemu. Niektórzy jednak zarzucają producentowi, że wycenia swoje urządzenia zdecydowanie za wysoko. Dlatego do zakupu mogą ich skłonić wyłącznie promocje, obniżające trochę cenę danego modelu. I właśnie z jedną z takich okazji mamy teraz do czynienia.

X-KOM w ramach „Gorącego Strzału” oferuje dziś Motorolę Moto X Style w czarnej wersji kolorystycznej i z 32 GB pamięci wewnętrznej za 1999 złotych. Jeśli jesteście zainteresowani wejściem w jej posiadanie, musicie udać się na stronę sklepu (link w źródle) i dokonać zakupu. Maksymalnie możecie kupić 3 sztuki. Promocja trwa do godziny 22:00 lub do wyczerpania zapasów (w chwili publikacji pozostało 29 sztuk).

To już kolejna podobna oferta przygotowana przez X-KOM. Jednak jeszcze nigdy Motorola Moto X Style nie była sprzedawana w tak niskiej cenie. Jest ona bowiem o około 180 złotych niższa, niż najniższa podawana przez porównywarki cenowe.

Smartfon na pewno otrzyma aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Świadczy o tym nie tylko jego obecność na liście podanej przez Motorolę, ale również fakt, że najnowsza wersja systemu trafiła już do użytkowników w Brazylii oraz Indiach.

Źródło: X-KOM