Xiaomi Mi Air Purifier 2 (fot. Xiaomi)

Narzekasz na jakość powietrza? W poniedziałek kupisz oczyszczacz Mi Air Purifier 2 dwieście złotych taniej!

W zimę temat smogu był jednym z najczęściej i najchętniej poruszanych przez media, ponieważ w niektórych regionach Polski faktycznie stanowił on poważny problem. Nie oznacza to jednak, że jest to „problem sezonowy”, ponieważ powietrze zanieczyszczone jest przez cały rok. Jeśli ktoś to dostrzega, to z pewnością albo już się wyposażył w specjalny oczyszczacz, albo się do tego przymierza. W najbliższy poniedziałek, 30 lipca 2018 roku, jeden z takich od Xiaomi będzie można kupić aż o dwieście złotych taniej.

Mi Air Purifier 2 to już kolejny oczyszczacz powietrza od Xiaomi. Według deklaracji producenta, jest o 40% mniejszy od swojego poprzednika, lecz oferuje dokładnie taką samą wydajność, jak i on, tj. charakteryzuje się współczynnikiem Clean Air Delivery Rate na poziomie 310 m³/h. W praktyce oznacza to, że oczyści powietrze w pokoju o powierzchni 21 m² w zaledwie 10 minut.

Reklama
oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 (fot. Xiaomi)

Xiaomi Mi Air Purifier 2 pobiera zaledwie 4,8 W energii, tj. aż o 58% mniej niż jego poprzednik. Do tego – według deklaracji producenta – dzięki swojej konstrukcji i zastosowanym rozwiązaniom jest cichy, tzn. nie buczy irytująco. Filtr, na którym zbierają się zanieczyszczenia, jest wymienny – o potrzebie wymiany poinformuje dedykowana aplikacja Mi Home, za pośrednictwem której można również sterować urządzeniem.

oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 (fot. Xiaomi)

Kiedy Xiaomi Mi Air Purifier 2 trafiał do Polski, kosztował 849 złotych. Aktualnie jego cena wynosi 599 złotych. W najbliższy poniedziałek, 30 lipca 2018 roku, będzie go można jednak kupić za jedyne 399 złotych, tzn. aż o 200 złotych taniej. To kolejna oferta z serii błyskawicznych wyprzedaży, organizowanych na stronie oficjalnego sklepu Xiaomi w Polsce, Mi-home.pl. Promocja rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 23:59 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/01/31/na-co-zwracac-uwage-przy-zakupie-maski-antysmogowej/

Źródło: informacja prasowa