Promocja: nawet 500 złotych rabatu na sprzęt gamingowy marki MSI i gratisy dla graczy

Już jutro, 28 lutego 2020 roku, oficjalnie rusza Intel Extreme Masters 2020, czyli jedna z najważniejszych, dorocznych imprez dla graczy. W tym roku, przez koronawirusa SARS-Cov-2, będzie ona dość specyficzna, gdyż zabraknie na niej sponsora tytularnego, czyli Intela. Jeśli Wy też postanowiliście zostać w domu, ale jednocześnie myślicie o odświeżeniu swojego gamingowego sprzętu lub/i zakupie akcesoriów, koniecznie sprawdźcie tę promocję na różnego rodzaju propozycje z oferty marki MSI. Dzięki niektórym można sporo zaoszczędzić (nawet 500 złotych), a także zgarnąć atrakcyjne gratisy.

Reklama

Doroczny, międzynarodowy turniej w Counter-Strike: Global Offensive, który odbywa się w ramach Intel Extreme Masters, to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie gamingu oraz jednocześnie okazja dla producentów i sklepów do organizowania promocji na sprzęt gamingowy. Sieć Media Expert również należy do tego grona – przygotowała ona także specjalną ofertę na urządzenia i akcesoria marki MSI dla zapalonych graczy.

Reklama

Promocja na sprzęt i akcesoria marki MSI z okazji IEM 2020

Do 8 marca 2020 roku w sieci Media Expert można nabyć komputery i monitory MSI, a także fotele i akcesoria z rabatem nawet do 500 złotych. Ponadto, przy zakupie wybranego asortymentu i podzespołów komputerowych klient otrzyma gry, vouchery Steam na zakupy lub akcesoria gamingowe o wartości do 250 złotych.

Lista promocji:

Jak widać, promocji jest całkiem sporo, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że z którejś uda Wam się skorzystać i tym samym zgarnąć atrakcyjne gratisy. Wymienione oferty są ważne do 8 marca 2020 roku, ale liczba prezentów jest ograniczona. Dokładne szczegóły na temat każdej z nich oraz listę produktów objętych promocją znajdziecie w regulaminach na podlinkowanych powyżej stronach (każda ma bowiem swoją, aby było łatwiej się w nich odnaleźć).

Koniecznie zobacz też drugą promocję dla graczy z okazji IEM 2020:

Jesteś zapalonym graczem? Ta promocja jest dla Ciebie