Jesteś zapalonym graczem? Ta promocja jest dla Ciebie

Zapaleni gracze na pewno doskonale wiedzą, że zbliża się jedna z najważniejszych imprez, organizowanych z myślą o tej grupie użytkowników. Od 28 lutego do 1 marca 2020 roku w katowickim Spodku odbędzie się kolejna edycja organizowanego od kilku lat wydarzenia o nazwie Intel Extreme Masters, czyli międzynarodowy turniej w Counter-Strike: Global Offensive, w którym łączna pula nagród to oszałamiające pół miliona dolarów. Specjalnie z tej okazji możecie skorzystać z atrakcyjnych ofert na sprzęt do grania.

Reklama

Sieć sklepów Media Expert poinformowała, że dołączyła do grona oficjalnych partnerów Intel Extreme Masters 2020 i z tej okazji postanowiła przygotować promocję o (nieprzypadkowej) nazwie „Rabaty dla graczy”, w ramach której przeceniono kilkadziesiąt urządzeń gamingowych z czterech kategorii: laptopy, komputery stacjonarne, monitory i akcesoria gamingowe. Obniżki sięgają nawet 1000 złotych.

Reklama
źródło: Media Expert

Atrakcyjne ceny na urządzenia, które pozwalają rozwijać pasję i umiejętności polskich graczy to element świętowania naszego oficjalnego udziału w Intel Extreme Masters 2020. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony mediaexpert.pl. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udział w promocjach dla graczy, oznaczone są specjalnymi wywieszkami – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Sklep Media Expert zwraca szczególną uwagę na komputer MSI Infinity Intel Core i5 z kartą graficzną GeForce GTX 1660, który można kupić taniej aż o 1000 złotych. O 500 złotych przeceniono natomiast laptop dla graczy HP Omen z procesorem i5 oraz wydajną grafiką. Rabat w tej samej wysokości klient otrzyma przy zakupie fotela gamingowego MSI MAG. Oprócz tego, ramach promocji można również nabyć 27” monitor MSI Optix z zakrzywioną matrycą w cenie 1499 złotych, czyli taniej o 400 złotych.

Wszystkie oferty przygotowane z okazji Intel Extreme Masters 2020 znajdziecie na podlinkowanej poniżej stronie. Sieć Media Expert przeceniła laptopy i komputery, monitory, klawiatury i myszki (+ podkładki pod nie), słuchawki i głośniki, fotele, konsole i akcesoria do nich oraz gry. Jeśli jesteście graczami – koniecznie zajrzyjcie, a nuż znajdziecie coś ciekawego, co wzniesie Waszą rozgrywkę na nowy, wyższy poziom.

Źródło: informacja prasowa