Teraz za fastfood dostaniesz dodatkowe gigabajty w Play na Kartę – promocja „Super Goście” w McDonald’s | Tabletowo.pl

Teraz za fastfood dostaniesz dodatkowe gigabajty w Play na Kartę – promocja „Super Goście” w McDonald’s

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli macie zainstalowaną na smartfonach aplikację McDonald’s, i udało Wam się dziś z niej korzystać, to pewnie zauważyliście informację o nowej promocji, nazwanej „Super Goście”. Punkty zebrane podczas jej trwania będzie można wymienić na różne nagrody, w tym pakiet internetu 1 GB w Play na Kartę.

Promocja McDonald’s polega na tym: odwiedzamy Maka, kupujemy coś i rejestrujemy kod z paragonu, za który dostajemy punkty. Te z kolei można zamieniać na nagrody, między innymi na pakiet 1 GB internetu w Play.

Promocja McDonald’s ma skłonić uczestników do regularnego odwiedzania restauracji, bowiem nie da się zarejestrować więcej niż jednego zakupu dziennie. Dlatego w aplikacji McDonald’s dostępne są Misje, polegające na systematycznym dokonywaniu zakupów w Maku (a jakże), tworząc coś na kształt combosów. W ten sposób punkty na naszym koncie w aplikacji będą kumulować się szybciej, a my będziemy w stanie wymieniać je na inne nagrody.

Trzeba powiedzieć, że 1 gigabajt internetu chyba już od dawna nie robi na nikim wrażenia. Nieraz dostawaliśmy większe pakiety po prostu za nic, więc spacer do Maka tylko po to, żeby zyskać nieco megabajtów, nie wydaje się być interesem życia.

Bardziej zachęcające są inne nagrody – na przykład miesięczne konto Premium w Tidalu, bonus w czytelni Legimi czy bilet do kina. Jeśli bywacie w McDonald’s, to warto zainteresować się tą promocją. Zawsze możemy zyskać poczucie, że choć nie zjemy najzdrowszego z możliwych posiłków, to będziemy chociaż coś z tego mieć ;)

źródło: własne dzięki gsmonline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona