Niemiecki Amazon nie zawodzi - LG V30 również sprzedaje w wyjątkowo niskiej cenie - Tabletowo.pl

Niemiecki Amazon nie zawodzi – LG V30 również sprzedaje w wyjątkowo niskiej cenie

Niemiecki Amazon to prawdziwa kopalnia super okazji. Co chwilę pojawiają się bowiem kolejne, a tym razem można w wyjątkowo niskiej cenie kupić LG V30. Oczywiście trzeba się żwawo decydować na zakup, bo promocja nie będzie trwać wiecznie.

Wszyscy zgodnie uznali, że 3799 złotych na start za LG V30 to zdecydowanie za wysoka cena i zainteresowani tym modelem czekali, aż smartfon stanieje. Oczywiście to się dzieje i aktualnie u oficjalnych dystrybutorów w Polsce trzeba za ten model zapłacić 3299 złotych. Wyjątkiem jest Komputronik, który obecnie sprzedaje to urządzenie za 2999 złotych (promocja ważna jest do 30 marca 2018 roku włącznie lub do wyczerpania zapasów).

Jeżeli to nadal dla kogoś za dużo, to z pewnością zainteresuje go oferta, przygotowana przez niemiecki Amazon. W sklepie tym aktualnie można bowiem kupić LG V30 za 599 euro. Trzeba jednak pamiętać, że w trakcie składania zamówienia wyrównany zostanie podatek VAT (z obowiązujących w Niemczech 19% na polskie 23%) i ostatecznie smartfon będzie kosztować 619,13 euro, tj. równowartość ~2570 złotych. W sprzedaży dostępna jest srebrna i niebieska wersja kolorystyczna. Wysyłka jest darmowa.

Ja osobiście zawsze polecam w przypadkach zakupów za granicą korzystać z karty Revolut, która oferuje najkorzystniejszy przelicznik i nie pobiera żadnych prowizji. Banki z reguły mają gorsze kursy, a do tego przy płatności kartą mogą doliczyć dodatkową opłatę (zwykle od 2% do 3% wartości całej transakcji). Warto więc przed dokonaniem zakupu zajrzeć na stronę swojego banku i sobie to przeliczyć, żeby nie mieć niespodzianki.

Polecamy również:

Korzystam z LG V30 od trzech miesięcy – a oto, co sądzę na jego temat

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona