Promocja: LG G6 za 1599 złotych w sklepie Orange. Chyba jeszcze nie było tak tanio

Poszukując wydajnego smartfona, warto rozejrzeć się nie tylko za tegorocznymi nowościami, ale też zeszłorocznymi flagowcami. Mogą one często okazać się najbardziej rozsądnym wyborem ze względu na opłacalność zakupu. Oto teraz w sklepie Orange dostajemy LG G6, czyli topowego smartfona z zeszłego roku, w cenie średniopółkowca.

Oczywiście można zarzucić LG G6, że nie jest urządzeniem z najpotężniejszym procesorem na rynku i że ma już na karku rok. Trzeba jednak przyznać, że w cenie, w jakiej jest obecnie oferowany w sklepie Orange, czyli 1599 złotych, naprawdę trudno o wyraźnie lepszy telefon. Inne zeszłoroczne flagowce zdecydowanie wolniej tracą na wartości, a to tylko pomaga potencjalnym klientom w dokonaniu bardziej ekonomicznego wyboru.

Patrząc na wzornictwo LG G6, nie doszukamy się tutaj świadectw zestarzenia się projektu względem aktualnej konkurencji – mamy tutaj ekran FullView o przekątnej 5,7 cali i proporcjach 18:9 (2:1). Bardzo podobne wyświetlacze lądują obecnie w wielu smartfonach.

https://www.tabletowo.pl/2017/04/20/test-recenzja-lg-g6/

Zdjęcia wykonywane podwójnym aparatem 13 Mpix (z czego jeden jest szerokokątny) są chwalone przez recenzentów i użytkowników, a procesor Qualcomm Snapdragon 821 to nadal wysoka półka wydajnościowa. Do tego dodajmy 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej – i mamy bardzo przyjemną maszynkę, która podoła każdemu zadaniu, a nie zrujnuje nam budżetu.

Nic, tylko brać, póki jest!

dzięki gsmmaniak