Promocja: LG G6 za 1599 złotych w sklepie Orange. Chyba jeszcze nie było tak tanio | Tabletowo.pl

Promocja: LG G6 za 1599 złotych w sklepie Orange. Chyba jeszcze nie było tak tanio

Dołącz do dyskusji 0

Poszukując wydajnego smartfona, warto rozejrzeć się nie tylko za tegorocznymi nowościami, ale też zeszłorocznymi flagowcami. Mogą one często okazać się najbardziej rozsądnym wyborem ze względu na opłacalność zakupu. Oto teraz w sklepie Orange dostajemy LG G6, czyli topowego smartfona z zeszłego roku, w cenie średniopółkowca.

Oczywiście można zarzucić LG G6, że nie jest urządzeniem z najpotężniejszym procesorem na rynku i że ma już na karku rok. Trzeba jednak przyznać, że w cenie, w jakiej jest obecnie oferowany w sklepie Orange, czyli 1599 złotych, naprawdę trudno o wyraźnie lepszy telefon. Inne zeszłoroczne flagowce zdecydowanie wolniej tracą na wartości, a to tylko pomaga potencjalnym klientom w dokonaniu bardziej ekonomicznego wyboru.

Patrząc na wzornictwo LG G6, nie doszukamy się tutaj świadectw zestarzenia się projektu względem aktualnej konkurencji – mamy tutaj ekran FullView o przekątnej 5,7 cali i proporcjach 18:9 (2:1). Bardzo podobne wyświetlacze lądują obecnie w wielu smartfonach.

Recenzja LG G6 – LG skutecznie odrobiło pracę domową

Zdjęcia wykonywane podwójnym aparatem 13 Mpix (z czego jeden jest szerokokątny) są chwalone przez recenzentów i użytkowników, a procesor Qualcomm Snapdragon 821 to nadal wysoka półka wydajnościowa. Do tego dodajmy 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej – i mamy bardzo przyjemną maszynkę, która podoła każdemu zadaniu, a nie zrujnuje nam budżetu.

Nic, tylko brać, póki jest!

dzięki gsmmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona