Promocja: Lenovo Moto Z w super cenie, a do tego w ratach 0% | Tabletowo.pl

Promocja: Lenovo Moto Z w super cenie, a do tego w ratach 0%

Dołącz do dyskusji 0

Podczas jutrzejszej konferencji Lenovo na pewno nie zaprezentuje tegorocznego flagowca, więc nie ma obaw, że kupując teraz Moto Z, za chwilę się ona „zestarzeje”. A warto się nad tym zastanowić, ponieważ właśnie nadarza się ku temu naprawdę świetna okazja.

Według porównywarek cenowych, na zakup Moto Z trzeba przeznaczyć co najmniej 2800 złotych. Sferis przygotował jednak świetną ofertę, dzięki której można zaoszczędzić aż 630 złotych! W sklepie tym zeszłoroczny flagowiec Lenovo Moto kosztuje bowiem aktualnie 2168,50 złotych.

Jeżeli jednak nie macie w zanadrzu takiej gotówki, to nic straconego – Sferis oferuje w tym przypadku także raty 0%. A to oznacza, że koszt smartfona można rozłożyć na kilka części, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, które wyniosłyby tu zapewne co najmniej kilkaset złotych. A wtedy zakup Moto Z nie byłby już aż tak kuszący.

Oczywiście przy okazji zachęcam Was do zapoznania się z recenzją Lenovo Moto Z, w której znajdziecie także pełną specyfikację tego modelu. Nie można też zapominać, że smartfon obsługuje moduły Moto Mods, których ceny zaczynają się od 79 złotych.

Źródło: Sferis

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona