fot. Lenovo

Promocja: kup laptop Lenovo Legion i odbierz 300 złotych na karcie VISA oraz akcesoria gamingowe w prezencie

Z końcem 2018 roku zakończyła się promocja, dzięki której po zakupie laptopa Lenovo Legion można było odzyskać od 200 do 300 złotych na karcie przedpłaconej VISA. Lenovo ponownie postanowiło zorganizować podobną akcję, jednak tym razem zestaw gratisów jest znacznie bardziej wartościowy.

Tym razem promocją objęte są jednak wyłącznie laptopy z serii Lenovo Legion Y520 i Lenovo Legion Y720 z procesorem Intel Core i7 siódmej generacji. Aby skorzystać z oferty, należy kupić jeden z wymienionych w podlinkowanym poniżej regulaminie modeli najpóźniej do 28 lutego 2019 roku. Można to zrobić w wielu znanych sieciach elektromarketów, w tym również w Media Expert.

Reklama
produkty objęte promocją (fot. Lenovo)

Po nabyciu laptopa Lenovo Legion należy wyciąć z opakowania kod kreskowy i numer seryjny, zrobić im zdjęcie (lub zeskanować) i wysłać wraz z fotografią (bądź skanem) paragonu/faktury poprzez >formularz na dedykowanej stronie promocji<. Trzeba to jednak zrobić najpóźniej czternastego dnia od zakupu urządzenia, ponieważ w przeciwnym razie użytkownik automatycznie traci możliwość odebrania przygotowanych przez producenta gratisów.

A skoro już o nich mowa, to na klientów czekają trzy prezenty. Pierwszym jest karta przedpłacona VISA, na której znajduje się 300 złotych do wydania na dowolny cel. Pieniądze można też wypłacić w gotówce w bankomacie. Należy jednak pamiętać, że każda transakcja obciążana jest prowizją. Ich wysokości podane są w Regulaminie  Użytkowania Przedpłaconych Kart Płatniczych Up Bonus (plik PDF).

Drugim prezentem jest myszka gamingowa Legion RGB M200 Gaming Mouse wyposażona w czujnik optyczny o rozdzielczości 2400 DPI z możliwością czterostopniowej regulacji, pięć programowalnych przycisków i podświetlenie RGB. Sugerowana cena detaliczna tego gryzonia to 99 złotych.

Trzecim, ostatnim gratisem jest plecak Lenovo Y Gaming Armored Backpack, w którym można transportować laptop z ekranem o przekątnej do 17,3 cala. Model ten ma 3 główne, duże komory i 16 mniejszych kieszeni. Sugerowana cena tego plecaka wynosi 249 złotych.

Łączna wartość wszystkich gratisów to więc blisko 650 złotych.

fot. Lenovo

Na koniec trzeba jeszcze dodać, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby fizyczne.

Regulamin Promocji „Zgarnij 300zł w gotówce oraz gamingowe akcesoria” (PDF)

Źródło: informacja prasowa