fot. Lenovo

Promocja: kup laptop Lenovo Legion, a dostaniesz od 200 do 300 złotych zwrotu na karcie VISA

Nie trzeba być rozeznanym w segmencie urządzeń dla graczy, aby wiedzieć, że Lenovo Legion to seria dedykowana właśnie im. W jej skład wchodzą również laptopy i teraz po zakupie wybranych modeli producent zwróci klientom od 200 do 300 złotych na karcie VISA.

Promocją objęte są dwa modele: Lenovo Legion Y720 z procesorem Intel Core i5 i Lenovo Legion Y520 z procesorem Intel Core i7. Po zakupie pierwszego z ww. klient otrzyma zwrot w wysokości 300 złotych, natomiast w przypadku drugiego z laptopów może liczyć na zwrócenie 200 złotych na karcie VISA.

Laptopy Lenovo Legion objęte promocją (fot. Lenovo)

Promocja obowiązuje od 13 listopada do 31 grudnia 2018 roku włącznie. Jeśli więc kupiliście w ostatnich dniach Lenovo Legion Y720 z procesorem Intel Core i5 lub Lenovo Legion Y520 z procesorem Intel Core i7, również możecie otrzymać zwrot pieniędzy na karcie VISA od producenta.

Aby to zrobić, należy w ciągu 14 dni od zakupu wyciąć z opakowania laptopa kod kreskowy i numer seryjny, a następnie przesłać ich zdjęcie lub skan za pośrednictwem >formularza na stronie internetowej promocji< i od razu wypełnić też wszystkie wymagane pola. Do wspomnianego formularza trzeba również dodać skan lub zdjęcie dowodu zakupu, więc lepiej go nie zgubcie.

Po wykonaniu powyższego kroku, w ciągu czternastu dni klient otrzyma na podany w formularzu adres e-mail powiadomienie o przyznaniu karty przedpłaconej Visa doładowanej określoną kwotą pieniężną oraz – licząc od tego momentu – w ciągu dwóch tygodni dostanie ją do rąk własnych. Ze zgromadzonych na niej pieniędzy można korzystać jak w przypadku każdej innej karty płatniczej, tzn. płacić nią w sklepach i wypłacać środki z bankomatu (polecam jednak przeczytać w regulaminie o opłatach za jedne i drugie transakcje).

Pełną listę sklepów, biorących udział w przywoływanej promocji, znajdziecie w podlinkowanym na samym końcu regulaminie. Wśród nich znajduje się także Media Expert, który dodatkowo prowadzi swoją własną akcję, w ramach której po zakupie wybranych laptopów można otrzymać kartę podarunkową na następne zakupy o wartości nawet 500 złotych.

Przy okazji warto również przypomnieć, że wszystkie urządzenia z serii Lenovo Legion objęte są programem Lenovo Premium Care, który gwarantuje naprawę zepsutego sprzętu w ciągu 5 dni roboczych – w przeciwnym razie klient otrzyma zwrot pełnej równowartości urządzenia oraz naprawiony komputer. Jedyne, co trzeba zrobić, to zarejestrować sprzęt w ciągu 30 dni od zakupu na stronie lenovopremiumcare.pl (akcja trwa do 31 grudnia 2019 roku). Gwarancja realizowana jest w systemie door-to-door.

Regulamin Promocji „Zyskaj do 300 zł” (PDF)

Regulamin Użytkowania Przedpłaconych Kart Płatniczych Up Bonus (PDF)

Regulamin promocji „Kup laptopa i odbierz nawet 500 zł rabatu na kolejne zakupy! – kody rabatowe” (PDF)

Źródło: informacja prasowa