Promocja: Kup Samsunga Galaxy A8 2018, a Galaxy J3 2016 dostaniesz gratis | Tabletowo.pl

Promocja: Kup Samsunga Galaxy A8 2018, a Galaxy J3 2016 dostaniesz gratis

Dołącz do dyskusji 0

Jakiś czas temu wybrane sklepy wystartowały z promocją, w ramach której do zakupionego Samsunga Galaxy A8 2018 gratis dorzucany był (i wciąż jest) tablet Galaxy Tab A 7.0. Jak słusznie zauważyliście w komentarzach, niskobudżetowy tablet, nawet jako gratis, nie brzmi zbyt atrakcyjnie. A co powiecie na Galaxy J3 2016 dorzucanego w ramach tej samej oferty? I dodatkowo opcję otrzymania co najmniej 250 złotych zwrotu?

Na początek ważna uwaga: promocja ta trwa już od dziesięciu dni, ale z racji tego, że obowiązuje do 20 maja, a wciąż o niej nie napisaliśmy stwierdziłam, że wypadałoby to nadrobić, bo nie wszyscy na bieżąco śledzą komentarze pod naszymi wpisami, gdzie to info pojawiło się kilka razy. A skoro możecie zaoszczędzić kilkaset złotych i jeszcze dostać gratis telefon, to dlaczego nie?

Recenzja Galaxy A8 2018 – jaki jest najnowszy “średniak” od Samsunga?

Samsung Galaxy A8 2018 trafił do sprzedaży w Polsce nie tak dawno, bo w styczniu bieżącego roku. Odnoszę jednak wrażenie, że jest dość zapomnianym smartfonem – sporo mówi się o przedstawicielach serii S (co jest oczywiście zrozumiałe), bardzo dużo słychać w sieci o serii J, tymczasem o A… jakoś tak niewiele. Nawet ostatni cashback obowiązywał tylko na serie J i S. Być może właśnie dlatego do promocji z Galaxy J3 2016 (dwulatkiem, prawdopodobnie zalegającym na magazynach ME) wybrano akurat Galaxy A8 2018.

Początkowa cena Galaxy A8 2018 w Polsce wynosiła 1999 złotych i przez ostatni kwartał nie zmieniła się jakoś znacznie – aktualnie w renomowanych sklepach można go wyrwać za 1818 złotych. W Media Expert, w którym to aktualnie trwa rzeczona promocja, można – kupując Galaxy A8 za 1999 złotych – otrzymać gratis Galaxy J3 2018 (którego cena wynosi 449 złotych). Wydaje się to dobrym dealem, zwłaszcza w obliczu zbliżających się Komunii.

Żeby tego było mało, aby finalnie jeszcze bardziej obniżyć koszt całej transakcji, w ramach akcji „Witaj Nowy” można oddać dowolny stary telefon (nie musi to być smartfon), by otrzymać 250 złotych zwrotu (+ koszt telefonu, w przypadku starszych modeli jest to 1,80 złotych – ale lepsze to, niż jakby miał leżeć w szufladzie ;)).

Tym samym w ogólnym rozrachunku za Galaxy A8 2018 i Galaxy J3 2016 zapłacimy 1749 złotych, a to już się wydaje całkiem dobrą ceną. Oczywiście pod warunkiem, że macie co zrobić w gratisowym Galaxy J3 2016, bo – spójrzmy prawdziwe w oczy – to już dwuletni smartfon dla mniej zaawansowanych użytkowników, którzy nie mają wygórowanych wymagań co do sprzętu ani jego aktualizacji.

Na koniec wspomnę jeszcze tylko, że jeśli ktoś chce wyrwać Galaxy A8 2018 w najtańszej opcji na rynku (bez opisywanej promocji), to może się skierować do Empiku – tam trwa promocja, w ramach której można go kupić za 1479 złotych.

źródło: @sigaro; via Media Expert

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona