Promocja: kup laptopa Lenovo, tablet dostaniesz gratis

Choć po nazwie portalu wydawać by się mogło, że większość opisywanych przez nas tematów dotyczy tabletów sensu stricto, to ten zakres poruszamy stosunkowo rzadko (#kiedyśtobyło!). Są jednak takie dni, kiedy z dumą na Tabletowo możemy pisać to i owo o tabletach właśnie. Dzisiaj raczej „owo”, bo przychodzimy do Was z promocją zorganizowaną przez Media Expert, dzięki której do wybranych laptopów Lenovo gratis dorzucany jest tablet tej samej firmy.

Zacznijmy może od tego, jaki właściwie tablet jest dorzucany jako gratis. Nietrudno się domyślić, że nie będzie to żaden wypasiony model konkurujący z iPadem Pro, a raczej coś ekonomicznego. Konkretniej rzecz ujmując, jest to model Lenovo Tab E10 o wartości 499 złotych. Aby go otrzymać, wystarczy kupić jeden z wybranych laptopów Lenovo w Media Expert – każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo promocją objęte są zarówno średniopółkowe laptopy z linii IdeaPad, jak i nieco lepsze oraz dużo mocniejsze komputery serii Lenovo Yoga.

Reklama

Najtańszy laptop objęty promocją to Lenovo IdeaPad 330-15ARR, który został wyceniony na 2599,99 złotych. Jest jednak jeszcze jeden godny uwagi „haczyk” – równocześnie trwa promocja Black Weeks, dzięki której cenę laptopa można obniżyć o 250 złotych przy użyciu kodu ME-02-06-11. Oznacza to, że jeśli połączycie promocje – sprawdziłem, to możliwe – to za 2349 złotych otrzymacie oba urządzenie sygnowane tym samym logo.

Promocją objęte są przeróżne inne laptopy, w tym część łączy się ze wspominanym już Black Weeks. Dla kontrastu z powyższym, podam jeszcze najdroższy przykład – jest to Lenovo Yoga 920-13IKB, model nieobjęty dodatkową promocją, co oznacza, że za oba urządzenia wydać trzeba 6899 złotych.

Nie będę zarzucał Was dodatkowymi przykładami, po prostu…

Akcja promocyjna trwa do 30 listopada 2019 roku, godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Pamiętajcie, żeby w razie zakupu sprawdzić, czy nie możecie połączyć ze sobą dwóch promocji tak, aby dodatkowo skorzystać. Regulamin opisywanej akcji możecie przeczytać >tutaj<, a nam nie pozostało nic innego, jak życzyć Wam pomyślnych zakupów.

grafika główna: recenzja Lenovo IdeaPad 330-17ICH