Black Weeks w Media Expert – sporo urządzeń w promocyjnych cenach

Każdy maniak okazji zapewne szykuje się już na Czarny Piątek, kiedy to w worku pełnym zupełnie przeciętnych promocji wyłowić będzie można kilka rewelacyjnych perełek. Choć Black Friday w tym roku wypada dopiero 29 listopada, to wiele sklepów już teraz zwraca na siebie uwagę mniejszymi lub większymi promocjami sygnowanymi tą nazwą. Media Expert prowadzi akcję promocyjną Black Weeks, w której można wyrwać trochę sprzętu w przyzwoicie niższej cenie.

Zacznijmy może od tego, że lista produktów objętych promocją jest bardzo długa i tak naprawdę łatwiej będzie przejrzeć Wam konkretny interesujący Was sprzęt pod kątem tego, czy da się obniżyć jego cenę, niż zdecydować się na jakiś model wyłącznie ze względu na trwającą akcję promocyjną. Niemniej, spośród wielu produktów wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najciekawsze i to one zostaną podlinkowane w niniejszym wpisie.

Reklama

Wszystkie opisywane niżej obniżki cenowe można uzyskać poprzez użycie kodu rabatowego ME-06-11-19 w koszyku. Warto nadmienić, że Media Expert zastrzega sobie, że promocyjną cenę produktów gwarantuje w okresie od 2 listopada do 6 listopada, godziny 23:59. Hipotetycznie jednoczasowo trwa promocja wywoływana kodem ME-04-11-19, która – jak nietrudno się domyślić – kończy się wraz z końcem dnia 4 listopada, ale wszystkie sprawdzone przeze mnie produkty „współpracowały” także z nowym kodem. Pamiętajcie więc, aby w przypadku znalezienie interesującego Was produktu sprawdzić, czy obowiązuje go jakaś obniżka i którego kodu rabatowego należy użyć.

Huawei P20 Lite

Tego smartfona przedstawiać nie trzeba raczej nikomu. Krótko – kod ME-06-11-19 sprawi, że Huawei P20 Lite może być Wasz za 699 złotych, co stanowi mniej więcej sto pięćdziesiąt peelenów oszczędności względem standardowej ceny z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Huawei P20 Lite w Media Expert

Huawei Watch GT Active

Jeśli marzy Wam się zegarek dla aktywnych od tego producenta, to Huawei Watch GT Active może być Wasz za 599 złotych – zawsze to stówa oszczędności względem tego, ile trzeba zapłacić za niego normalnie.

Huawei Watch GT Active w Media Expert

Honor 20 Pro

Ta sama rodzina-matka, a jednak inna córka. Trzeci, i ostatni w tym wpisie, sprzęt wypuszczony pod skrzydłami tego chińskiego producenta możecie wyrwać za 2099 złotych – podobnie jak wyżej, względem standardowej ceny w kieszeni zostanie Wam dodatkowa stówka.

Honor 20 Pro w Media Expert

Xiaomi Mi 9T 6/64 GB

Kolejny smartfon, na którym można przyoszczędzić sto złotych – kod rabatowy sprawi, że wyrwiecie go za 1499 złotych, podczas gdy oficjalna polska dystrybucja na ogół wymaga wyłożenia z portfela 1599. Niby niedużo, ale na jakieś akcesoria powinno bez problemu wystarczyć.

Xiaomi Mi 9T 6/64 GB w Media Expert

Oczywiście jest tego więcej…

Zgodnie z tym, o czym wspomniałem na początku, promocja obejmuje wręcz setki przeróżnych akcesoriów, mniej lub bardziej związanych z tematyką naszego portalu. Nie sposób podlinkować tutaj wszystkie, ale jest jeszcze kilka, których na pewno nie chciałbym pominąć.

Fotel MSI MAG CH110

Jako że na Tabletowo mam samozwańczy monopol na testowanie krzeseł gamingowych, nie odpuściłem sobie tej okazji. Z tym modelem nie miałem nigdy styczności, ale rzeczywiście konkurencja woła za niego 1479 złotych, a tutaj możemy kupić go za ładnie wyglądające trzy dziewiątki. Co ciekawe, żeby za fotel zapłacić 999 złotych, wcale nie trzeba używać kodu rabatowego, choć jest wyróżniony na tej samej liście produktów, co pozostałe.

MSI MAG CH110 w Media Expert

JBL Charge 4

Któż z nas nie lubi od czasu do czasu sięgnąć po głośnik bezprzewodowy? Największą propozycją na rynku cieszą się modele oferowane przez JBL, a ja chciałbym tutaj podrzucić Wam naprawdę fajną cenę na model Charge 4 – 519 złotych zamiast 598, to naprawdę korzystna oferta. Rzecz w tym, że kod rabatowy działa tylko na model biały.

JBL Charge 4 w Media Expert