fot. Pixabay

Fajna promocja: doładuj swój numer w Plusie, a dostaniesz kawę w prezencie

Kawa. Wielu osobom już na samą myśl o niej robi się ciepło na sercu, szczególnie teraz, kiedy poranki i wieczory są naprawdę chłodne. Użytkowników ofert na kartę i Mix w Plusie powinna więc zainteresować promocja, dzięki której po doładowaniu konta mogą zgarnąć voucher na pyszną kawę.

Promocja skierowana jest do osób, korzystających z taryf Na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Mix oraz MixPlus. Warunkiem skorzystania z niej jest wysłanie najpierw SMS-a o treści KAWA pod bezpłatny numer 80444, a następnie doładowanie konta kwotą co najmniej 30,00 złotych.

Reklama

Jeśli jednak chodzi o samo doładowanie, to pod uwagę brane będą tylko te, dokonane przez internet lub określone aplikacje. Dokładny wykaz znajdziecie w załączonym poniżej regulaminie promocji, ale do skorzystania z oferty upoważnia uzupełnienie konta poprzez m.in. strony internetowe www.plus.pl/doladujonline, www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl, www.mpay.pl i www.doladuj.plus.pl oraz bankowość internetową lub mobilną określonych instytucji.

Promocja kończy się 9 listopada 2018 roku o godzinie 23:59. W puli znajduje się 1200 voucherów na kawę do sieci kawiarni So!Coffee (pełna lista placówek znajduje się w podlinkowanym poniżej regulaminie). Klient otrzyma swój w ciągu maksymalnie 72 godzin od spełnienia warunków promocji i będzie miał czas na jego wykorzystanie do 31 grudnia 2018 roku. Jeden numer może z oferty skorzystać tylko jeden raz.

Voucher można wymienić na jedną kawę z oferty klasycznej (do wyboru: kawa przelewowa, cafe aulait, cappuccino, latte, latte caramello, mocha white/dark, americano, americano z mlekiem, flat white/dark, espresso, espresso macchiato) lub dowolną kawę mrożoną frappe. Kodu oczywiście nie da się wymienić na ekwiwalent pieniężny.

Kawa za doładowanie – regulamin promocji (PDF)

Źródło: informacja prasowa