Uwaga: doskonała promocja na sprzęt Xiaomi! Przy zakupie Redmi Note 8T dostaniesz kartę podarunkową na 200 zł

Akcja partnerska

Black Friday w pełnej krasie! Wybierając smartfon Redmi Note 8T w sklepie Mi-home.pl w dniu 29 listopada, otrzymacie Gift Card o wartości aż 200 złotych. To świetna okazja na doposażenie się w akcesoria Xiaomi. A właściwie siebie lub bliskich!

Reklama

Niepowtarzalna promocja na Redmi Note 8T

Sprawa jest tak naprawdę bardzo prosta. Kupując smartfon Redmi Note 8T w dowolnej wersji pamięciowej w sklepie Mi-Home.pl, zyskamy kartę podarunkową o wartości 200 złotych, którą możemy przeznaczyć na następne zakupy.

Zakładając więc, że zdecydujecie się na Redmi Note 8T w wersji 4 GB/64 GB w niebieskim kolorze, zapłacicie 899 złotych – nie widać więc tutaj oznak jakiejkolwiek obniżki. Podobnie jest w przypadku pozostałych dwóch konfiguracji, tj. 3 GB/32 GB za 799 złotych i 4 GB/128 GB za 999 złotych. Xiaomi jednak zamiast dawać rabat na smartfon, postanowiło dorzucić do niego Gift Card o wartości aż 200 złotych, który można wykorzystać na następne zakupy w Mi-Home.pl.

Reklama

Patrząc przez pryzmat cen Redmi Note 8T, które zaczynają się już od 799 złotych, 200 złotych ekstra to naprawdę dużo. Co więcej, nie ma żadnej kwoty minimalnej w przypadku zamówienia, przy którym będziecie chcieli wykorzystać darowane dwie stówki – wystarczy, że jego wartość wyniesie 201 złotych. To istotne, ponieważ często zdarza się, że podobne gratisy można wykorzystać wyłącznie przy większych zakupach – a tutaj jest niemal tak, jak gdyby ktoś dał Wam dwieście złotych do ręki.

Redmi Note 8T oficjalnie – polskie ceny i namiastka pierwszych wrażeń

Co można kupić, żeby wykorzystać darowany przez Xiaomi Gift Card o wartości 200 złotych? Na przykład świetną opaskę Xiaomi Mi Smart Band 4 i bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic. Standardowo za taki zestaw zapłacilibyście 248 złotych, ale jeśli skorzystacie z karty podarunkowej, zapłacicie za niego zaledwie 48 złotych! Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że to więcej niż świetna okazja, prawda? Zwłaszcza, że to dobry pomysł na prezenty na święta dla bliskich :)

Dzięki temu od razu wyposażycie się w aż trzy urządzenia marki Xiaomi, a opaska Xiaomi Mi Smart Band 4 i bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic z pewnością będą świetnym uzupełnieniem smartfona i przydadzą się na co dzień.

Artykuł powstał przy współpracy z mi-home.pl