iPhone 7

Mega promocja: iPhone 7 za 999 złotych! Kto pierwszy, ten lepszy

Promocje na smartfony i inne urządzenia Apple zawsze wzbudzają duże zainteresowane. I nic dziwnego – na co dzień sprzęt ten jest zwyczajnie drogi, przez co nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić. Już dziś będzie można kupić iPhone’a 7 za jedyne 999 złotych. Przyda się jednak refleks i… trochę szczęścia.

Czy warto kupić iPhone’a 7 w 2019 roku?

Biorąc pod uwagę fakt, że w sklepach z elektroniką wciąż można kupić iPhone’a 6 oraz iPhone’y 6S i 6S Plus, zakup iPhone’a 7 wydaje się znacznie bardziej opłacalną inwestycją, nawet jeśli ma już trzy lata na karku. iPhone’y mają bowiem to do siebie, że starzeją się znacznie wolniej za sprawą długoletniego wsparcia producenta.

Reklama

Z drugiej strony nie można zaprzeczyć, że w 2019 roku iPhone 7 nie powala na kolana swoją specyfikacją i możliwościami – nawet nowsze smartfony ze średniej półki mogą się pochwalić lepszymi parametrami, na czele z bardziej zaawansowanymi aparatami fotograficznymi. W promocyjnej cenie mimo wszystko może jednak być dobrą propozycją dla mniej wymagających użytkowników.

Promocja: iPhone 7 za 999 złotych

Już o godzinie 19:00 będziecie mogli kupić iPhone’a 7 za zaledwie 999 złotych. To szalenie atrakcyjna promocja, biorąc pod uwagę fakt, że w popularnych sklepach z elektroniką kosztuje on aż 1899 złotych! Gdzie jest jednak haczyk?

W zasadzie są dwa. Po pierwsze, w promocyjnej cenie będzie można kupić wyłącznie czarną wersję kolorystyczną z 32 GB pamięci wbudowanej. W 2019 roku to bardzo mało, jeśli ktoś korzysta z wielu aplikacji i robi sporo zdjęć. Należy wziąć to pod uwagę i ewentualnie zaprzyjaźnić się z chmurą, gdyż iPhone 7 nie obsługuje kart pamięci microSD.

Po drugie, trzeba będzie się wykazać szybkością i refleksem, a i odrobina szczęścia pewnie też się przyda. Promocyjna oferta na iPhone’a 7 32 GB zostanie udostępniona o godzinie 19:00 na Allegro w ramach akcji Allegro Smart! Week i smartfon na pewno wyprzeda się w ciągu kilku sekund, podobnie jak ostatnio MacBook Air za 2499 złotych.

Trzeba także pamiętać, że oferta promocyjna dostępna będzie wyłącznie dla subskrybentów usługi Allegro Smart!, więc – jeśli ktoś jej nie ma – powinien już teraz ją wykupić (do wyboru jest opcja miesięczna za 8,99 złotych i roczna za 49 złotych), aby móc próbować wyrwać iPhone’a 7 32 GB w kolorze czarnym za 999 złotych.

Źródło: Allegro