iPhone 7

Mega promocja: iPhone 7 za 999 złotych! Kto pierwszy, ten lepszy

Promocje na smartfony i inne urządzenia Apple zawsze wzbudzają duże zainteresowane. I nic dziwnego – na co dzień sprzęt ten jest zwyczajnie drogi, przez co nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić. Już dziś będzie można kupić iPhone’a 7 za jedyne 999 złotych. Przyda się jednak refleks i… trochę szczęścia.

Czy warto kupić iPhone’a 7 w 2019 roku?

Biorąc pod uwagę fakt, że w sklepach z elektroniką wciąż można kupić iPhone’a 6 oraz iPhone’y 6S i 6S Plus, zakup iPhone’a 7 wydaje się znacznie bardziej opłacalną inwestycją, nawet jeśli ma już trzy lata na karku. iPhone’y mają bowiem to do siebie, że starzeją się znacznie wolniej za sprawą długoletniego wsparcia producenta.

Z drugiej strony nie można zaprzeczyć, że w 2019 roku iPhone 7 nie powala na kolana swoją specyfikacją i możliwościami – nawet nowsze smartfony ze średniej półki mogą się pochwalić lepszymi parametrami, na czele z bardziej zaawansowanymi aparatami fotograficznymi. W promocyjnej cenie mimo wszystko może jednak być dobrą propozycją dla mniej wymagających użytkowników.

Promocja: iPhone 7 za 999 złotych

Już o godzinie 19:00 będziecie mogli kupić iPhone’a 7 za zaledwie 999 złotych. To szalenie atrakcyjna promocja, biorąc pod uwagę fakt, że w popularnych sklepach z elektroniką kosztuje on aż 1899 złotych! Gdzie jest jednak haczyk?

W zasadzie są dwa. Po pierwsze, w promocyjnej cenie będzie można kupić wyłącznie czarną wersję kolorystyczną z 32 GB pamięci wbudowanej. W 2019 roku to bardzo mało, jeśli ktoś korzysta z wielu aplikacji i robi sporo zdjęć. Należy wziąć to pod uwagę i ewentualnie zaprzyjaźnić się z chmurą, gdyż iPhone 7 nie obsługuje kart pamięci microSD.

Po drugie, trzeba będzie się wykazać szybkością i refleksem, a i odrobina szczęścia pewnie też się przyda. Promocyjna oferta na iPhone’a 7 32 GB zostanie udostępniona o godzinie 19:00 na Allegro w ramach akcji Allegro Smart! Week i smartfon na pewno wyprzeda się w ciągu kilku sekund, podobnie jak ostatnio MacBook Air za 2499 złotych.

Trzeba także pamiętać, że oferta promocyjna dostępna będzie wyłącznie dla subskrybentów usługi Allegro Smart!, więc – jeśli ktoś jej nie ma – powinien już teraz ją wykupić (do wyboru jest opcja miesięczna za 8,99 złotych i roczna za 49 złotych), aby móc próbować wyrwać iPhone’a 7 32 GB w kolorze czarnym za 999 złotych.

Źródło: Allegro