promocja Allegro Smart! Week
Allegro Smart! Week (fot. Allegro)

Podczas Allegro Smart! Week kupisz m.in. smartfony Xiaomi i iPhone’y w mocno obniżonych cenach

Zaskakujące, że od wprowadzenia usługi Allegro Smart! minął już ponad rok – szybko zleciało. Z tej okazji Allegro postanowiło zorganizować pierwszy (i prawdopodobnie nie ostatni) festiwal Allegro Smart! Week, w trakcie którego klienci będą mogli kupić m.in. smartfony Xiaomi i iPhone’y w mocno obniżonych cenach.

Czym jest Allegro Smart!?

Istnieją spore szanse, że przynajmniej raz usłyszeliście o tej usłudze, a jeśli odwiedzacie Allegro, to na pewno zauważyliście wzmianki o niej. A być może nawet jesteście jej subskrybentami, ponieważ oferta jest korzystna (pod warunkiem, że kupujecie dużo i często w tym serwisie).

Reklama

Allegro Smart! dostępne jest w dwóch wersjach: miesięcznej za 8,99 złotych i rocznej za 49 złotych. Różnią się one jedynie czasem obowiązywania, bowiem w obu klienci dostają darmowe dostawy (przy zakupach u pojedynczego sprzedawcy na sumę co najmniej 40 złotych) do ponad 19 tysięcy punktów odbioru (m.in. Paczkomatów, Żabek, placówek Poczty Polskiej i na stacje PKN Orlen) bez limitu przesyłek oraz darmowy zwrot i dostęp do ekskluzywnych Smart! okazji.

Jak wynika z danych przekazanych przez Allegro, w ciągu minionego roku klienci dzięki Allegro Smart! zaoszczędzili na przesyłkach ponad 250 milionów (!) złotych. Posiadacze tego pakietu kupują też na Allegro prawie sześć razy więcej niż konsumenci nie korzystający z niego. Do tego sprzedawcy, których oferty objęte są tą usługą, sprzedają znacznie więcej produktów – do tej pory w 2019 roku odnotowali wzrost liczby zakupów o 37%. Dla porównania ci, którzy się na to nie zdecydowali, zwiększyli sprzedaż o zaledwie 16%.

Allegro Smart! Week

Z okazji pierwszych urodzin Allegro Smart! platforma zdecydowała się zorganizować festiwal promocji, dzięki którym użytkownicy tej usługi będą mogli kupić m.in. smartfony Xiaomi, Apple i Samsunga, konsole do gier PlayStation i Xbox oraz laptopy Lenovo, Huawei i MacBook Air w mocno obniżonych cenach. W ciągu tygodnia, od 30 września do 6 października 2019 roku, klienci dostaną dostęp do w sumie ponad 35 tysięcy ofert specjalnych i możliwość kupienia blisko 200 milionów sztuk produktów przecenionych nawet o 70%.

promocja Allegro Smart! Week
Allegro Smart! Week (fot. Allegro)

W trakcie Allegro Smart! Week dostępne będą również bilety wybrane z oferty eBilet.pl na Allegro na kilkadziesiąt wydarzeń rozrywkowych ze zniżką co najmniej 20% oraz atrakcyjne przedsprzedaże.

Allegro niestety nie podało listy ofert, więc jeśli informacja Was zainteresowała, musicie w poniedziałek zajrzeć na tę platformę i sami zobaczyć, czy Wasz wymarzony sprzęt dostępny jest w dużo niższej cenie niż zwykle.

Źródło: informacja prasowa Allegro