Promocja: Infinity Blade II na iPada i iPhone’a za 0,79 euro

Tylko do 30 czerwca za niewiele ponad trzy złote możecie kupić jedną z najlepszych gier wydanych na telefony i tablety Infinity Blade II. Tych, którzy nigdy wcześniej nie zetknęli się z tym tytułem, odsyłam do napisanej przez jednego z Czytelników wyczerpującej recenzji. Dzięki silnikowi graficznemu Unreal Engine, Infinity Blade II jest grą, która należy do jednych z najbardziej zaawansowanych wizualnie. Wielu uważa ją za wyznacznik wydajności urządzeń z systemem iOS, ponieważ wysokiej rozdzielczości tekstury i zapierające dech w piersiach efekty wyciskają z nich siódme poty. Ponadto, studio Chair Entertainment będące autorem zarówno Infinity Blade, jak i Infinity Blade II, nie zapomina o swoich fanach i wydaje częste aktualizacje wzbogacające gry o nowe przedmioty, przeciwników i lokacje.

Infinity Blade II to nie Skyrim; ścieżka gracza nadal jest statyczna i nie można z niej zejść, aby samodzielnie odkrywać Kryptę Łez. Twórcy ze studia Chair nauczyli się jednak sporo na pierwszej wersji gry i dodali sporo ciekawych zmian, jednocześnie szlifując inne elementy.

Oskryptowana trasa wędrówki ma jednak pewne zalety: ułatwia nawigację (szczególnie jeśli gramy na iPhonie) i uniemożliwia zagubienie się. Świat gry jest odczuwalnie większy. Lokacji jest więcej i są zaprojektowane z ogromną dbałością o szczegóły. Gdyby była to gra na PC, dałbym jej maksymalnie 4/5. Ponieważ jednak mówimy o produkcie na telefony komórkowe i tablety, należy się maksymalna ocena. Studio Chair stworzyło świetnie dopracowany produkt o doskonałej jakości.

– możecie przeczytać w podsumowaniu recenzji Infinity Blade II.

Trzy złote za tak dobrą grę jest okazją, której nie można przegapić! Oto link do sklepu Apple AppStore. Dobrej zabawy!